فارسی| En امروز : 27 بهمن 1397

رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور در راهپیمائی 22 بهمن مطرح کرد؛

ایستادگی و مقاومت مردم، انقلاب اسلامی را به چهل سالگی رساند

کد خبر : 78846 22 بهمن 1397فرهنگی
پ

شجاعی کیاسری، گفت: ایستادگی و مقاومت مردم پای انقلاب و ارزش ها ،این انقلاب را به چهل سالگی رساند و موجب اقتدار بیشتر ایران شد. ‎

سید رمضان شجاعی کیاسری؛ رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور که در جمع راهپیمایان 22 بهمن ماه در شهرستان بهشهر سخنرانی می کرد، گفت: انقلاب ما انقلابی است که در سایه رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و حضور مردم پشتیبانی می شود و با همین عوامل، تاکنون در طول چهل سال، انقلاب اسلامی پابرجا مانده است.

دبیر شورای اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور افزود: در طول سال های پس از پیروزی انقلاب، پیشرفت های مختلفی حاصل شده است و از جمله؛ چهل سال ایستادگی ملت پای ارزش ها موجب اقتدار ملی و قطع وابستگی ها شده است.

رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور با اعلام این که دشمن در طول این سال ها، دشمن با تهاجم فرهنگی در پی کم رنگ کردن ارزش های انقلاب بوده است؛ خاطر نشان کرد: در همه این سال ها، دشمن ناکام تر از قبل شد و مردم با حضور حماسی در راهپیمایی ها و ایام الله ها، و مراسم و آئین های مؤثری مثل اربعین، عاشورا، اعتکاف و همچنین دیگر مناسبت های دینی و ملی، پایبندی خود را به انقلاب و ارزش ها ثابت کردند.

شجاعی کیاسری ادامه داد: امروز هم دشمن جنگ اقتصادی را علیه ملت ما به راه انداخته است؛ اما ملت ما با وجود مشکلات اقتصادی در کشور، مقاوم ایستاده است و با تبعیت از رهبری و در ادامه راه شهدا در حفظ آرمان ها تلاش می کند.

وی با اعلام اینکه اقتدار و عظمت ایران اسلامی به آسانی به دست نیامده است؛ گفت: این انقلاب با خون هزاران شهید و ولایتمداری به این جایگاه رسیده است و باید حفظ شود.

سید رمضان شجاعی کیاسری خاطر نشان کرد: اثرگذاری مترقی جمهوری اسلامی ایران اکنون در منطقه غیر قابل انکار است و همه به این امر اذعان دارند و اکنون ایران بدون وابستگی به کشورهای مختلف در اوج قدرت و اقتدار است و این سربلندی و اقتدار باید با تبعیت از رهبری و دفاع از ارزش ها و آرمان ها ادامه یابد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری