فارسی| En امروز : 27 بهمن 1397

استاندار مازندران؛

حضورگسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشانگر بلوغ سیاسی است

کد خبر : 78827 22 بهمن 1397فرهنگی
پ

مقام عالی دولت در مازندران در حاشیه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ساری، گفت: مردم ایران با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که نشانگر بلوغ سیاسی است، بصیرت انقلابی خود را به رخ جهانیان کشیدند. ‎

احمد حسین زادگان در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن ساری، افزود : ملت ما یک بار دیگر نشان داد که همواره حامی نظام جمهوری اسلامی است و با حضورشان توطئه دشمنان را خنثی کردند.

وی گفت: قطعا دشمنان نظام جمهوری اسلامی به اشتباه محاسباتی خود در مورد وفاداری ملت ایران پی می برند و این نقطه آغازی برای شروع دهه پنجم انقلاب اسلامی است.

نماینده عالی دولت در مازندران افزود: مردم ما نشان دادند که با وجود برخی مشکلات اقتصادی و معیشتی همچنان پای نظام خود ایستاده اند و در برابر هر ناملایمات خارجی از آن دفاع می کنند.

حسین زادگان اظهار داشت: ما به عنوان مسئولان جمهوری اسلامی و خدمتگزاران ملت باید قدردان این حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن باشیم و تمام تلاش خود را برای کاهش بار مشکلات اقتصادی و معیشتی از دوش ملت انجام دهیم.

وی ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم استان مازندران در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی حماسی 22 بهمن ابراز امیدواری کرد تا مسئولان بتوانند با کار و تلاش از این مردم قدردانی کنند.

راهپیمایی 22 بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ساری از ساعت 9.30 از میدان ساعت این شهر شروع و در میدان امام خمینی (ره) این شهر با سخنرانی وزیر اقتصاد و دارایی خاتمه یافت.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری