فارسی| En امروز : 28 اسفند 1397

فرماندار بابلسر

باشگاه کتابخوانی در بابلسر تقویت شود

کد خبر : 77608 18 دی 1397
پ

اسماعیل حسن زاده در جلسه انجمن کتابخانه شهرستان گفت:باشگاه کتابخوانی در بابلسر تقویت شود ‎

فرماندار بابلسر

باشگاه کتابخوانی در بابلسر تقویت شود

اسماعیل حسن زاده در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان به تقویت باشگاه کتاب در شهرستان بابلسر تاکید کرد و گفت: همه مدارس موظفند یک سمن در زمینه کتابخوانی داشته باشند.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش اقدامات لازم را در تقویت تشکلها و سمن های دانش آموزی انجام دهد، گفت: همه باید کمک کنند فرهنگ کتابخوانی در شهرستان نهادینه شود.

فرماندار بابلسر  خواستار آمار دقیق از میزان سرانه مطالعه و فضای کتابخوانه شهرستان شد و افزود: باید کار پژوهشی برای ارتقا فرهنگ کتابخوانی انجام شود.

حسن زاده با اشاره به تاکیدات استاندار مازندران در خصوص تشکیل سمن های دانش آموزی در سطح مدارس عنوان کرد:  با تشکیل سمن های دانش آموزی در سطح مدارس دانش آموزان با انواع فعالیت های مختلف اجتماعی ،اقتصادی و فرهنگی آشنا می شوند.

وی با تاکید به اینکه شهرداری زمین های مناسب برای احداث کتابخانه را به انجمن کتابخانه معرفی کند، اظهار کرد: روستاهایی که تمایل به احداث کتابخانه دارند، شناسایی شوند.

در پایان این جلسه فرماندار و اعضای انجمن کتابخانه شهرستان از سوی مدیرکل کتابخانه های استان به جهت پیگیری مصوبات و برگزاری جلسات مستمر تقدیر شدند.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها