فارسی| En امروز : 28 اسفند 1397

فرماندار بابلسر

استفاده از ایده های نخبگان می تواند حل مشکلات را تسریع کند

کد خبر : 77452 13 دی 1397
پ

فرماندار بابلسر با بیان اینکه کمیته تسهیل گران شهرستان وابسته به هیچ جریان و گروهی نیست گفت:این فضا برای حضور همه افراد علاقه مند به توسعه در حوزه های مختلف فراهم است. ‎

فرماندار بابلسر

استفاده از ایده های نخبگان می تواند حل مشکلات را تسریع کند

اسماعیل حسن زاده در جلسه کمیته تسهیل گران توسعه شهرستان بابلسر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه اتاق فکر شهرستان به هیچ جریان و گروهی وابسته نیست اظهار کرد: از سال گذشته به دستور استاندار وقت ،کارگروه یا ستادی در سطح استان به عنوان اتاق فکر توسعه و تعالی تشکیل شد که این کارگروه در شهرستان ها تحت عنوان کمیته تسهیل گران توسعه در حال شکل گیری است.

وی با بیان اینکه در این کمیته به مسائل اصلی و زیربنایی شهرستان پرداخته می شود،گفت: هدف از تشکیل این کمیته(اتاق فکر)کمک به توسعه و پیشرفت شهرستان در کلیه زمینه ها،ایجاد فضای صمیمیت و جلب حس اعتماد عمومی در مردم می باشد.

فرماندار بابلسر با بیان اینکه استفاده از ایده های نخبگان می تواند حل مشکلات را تسریع کند،عنوان کرد: استفاده از ظرفیت نخبگان در این کمیته تنها به نخبگان علمی محدود نمی شود بلکه تمام کسانی که بتوانند در حوزه های مختلف به توسعه شهرستان کمک کنند می توانند عضو این کمیته باشند .

  حسن زاده وظیفه این کمیته را شناسایی ظرفیت های شهرستان در حوزه های مختلف دانست و افزود: در این کمیته ضمن استفاده از توان فکری و اجرایی فعالان شهرستانی به دنبال مشارکت مردم در حوزه های توسعه ای شهرستان هستیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابلسر با بیان اینکه کمیته تسهیل گران شهرستان وابسته به هیچ جریان و گروهی نیست گفت:این فضا برای حضور همه افراد علاقه مند به توسعه در حوزه های مختلف فراهم است.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها