فارسی| En امروز : 28 اسفند 1397

پیام فرماندار بابلسر از حضور مردم در بزرگداشت ۹دی

پشتیبانی از ولایت فقیه یک اصل و وظیفه همگانی است

کد خبر : 77334 9 دی 1397
پ

فرماندار بابلسر در پیامی از حضور آحاد مردم در بزرگداشت ۹دی تقدیرکرد. ‎

 

فرماندار بابلسر در پیامی از مردم شریف شهرستان بابلسر در خلق حماسه دیگر تقدیرکرد.

در این پیام آمده است

بسم الله الرحمن الرحیم

حماسه نهم دی نماد عزت طلبی، استقلال و شکوه ملتی است که تا پای جان در حفظ دستاوردها و آرمان‌های والای اسلام و انقلاب ایستاده اند و با حضور به موقع در صحنه باعث یاس و ناامیدی دشمنان شده اند.

حفظ وحدت و آرمانهای انقلاب با تزریق بصیرت در افکار عمومی و ارتقای آگاهی از اهم امور است ، در این راستا پشتیبانی از ولایت فقیه یک اصل و وظیفه همگانی است.

تعلق مردم به ولایت عمیق تر از آنست که دشمن تصور می کند ، و مقام معظم رهبری می فرمایند "اگر اعلم علما هم باشید و زمانتان را نشناسید و ندانید ترفندهای استکبار و نیز مشکلات جامعه چیست، نمی توانید برای جامعه اسلامی تان مفید واقع شوید."

امروز باید از واقعه جانسوز عاشورا درس گرفت تا در فتنه های روز و کربلاهای امروز با بصیرت و زمان شناسی خود، اسلام و انقلاب را یاری رساند چرا که؛"کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا" ست. فتنه ها هر روز هست و بصیرت انسان تعیین کننده اموی بودن یا حسینی بودن اوست.

لذا ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی و تقدیر از حضور مسئولانه ی همه شهروندان محترم شهرستان و نهادها و نمادها ، ایثارگران و خانواده محترم شهدا ، بار دیگر با آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری تجدید عهد و میثاق نموده و با ابراز انزجار از دشمنان انقلاب و میهن اسلامی اعلام میداریم در راه اهداف مقدس انقلاب، رهبری و نظام جمهوری اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود.

اسماعیل حسن زاده فرماندار شهرستان بابلسر

اشتراک گذاری
پیوند ها