فارسی| En امروز : 28 اسفند 1397

فرماندار بابلسر

هدف از تشکیل سازمانهای مردم نهاد تقویت باورهای دینی است

کد خبر : 77052 28 آذر 1397
پ

اسماعیل حسن زاده در نشست مدیران سمن های شهرستان بابلسر با بیان اینکه سازمان مردم نهاد بازوی دولت هستنداظهار داشت: هدف اصلی از تشکیل سمن ها تقویت باورهای دینی است. ‎

جلسه هم اندیشی سازمانهای مردم نهاد شهرستان با حضور اسماعیل حسن زاده فرماندار بابلسر در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

اسماعیل حسن زاده در نشست مدیران سمن های شهرستان بابلسر با بیان اینکه سازمان مردم نهاد بازوی دولت هستنداظهار داشت: هدف از تشکیل سمن ها تقویت باورهای دینی است.

فرماندار بابلسر اولین انتظار خود را از سازمان‌های مردم‌نهاد، ارایه کمک فکری به مسوولان عنوان کرد و افزود: نیاز داریم سمن هایی در حوزه آموزش حقوق شهروندی در بابلسر تشکیل شود.

این مسئول با تاکید بر تشکیل شورای سمن های شهرستان گفت: سمن ها براساس مجوزی که میگیرند باید در همان حوزه و چارچوب مشخص شده عمل کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابلسر با تاکید برهمکاری کلیه دستگاهها براساس شرح وظایف خود با سمن ها گفت: در هر روستا حداقل 2سمن با همکاری شوراها و دهیاران تشکیل شود.

وی به نشست دوره ای و همکاری سمن های شهرستان و پرهیز از موازی کاری تاکید کرد و افزود: به کارکرد سمن ها در جامعه اعتقاد داریم و خودعضو 3سمن هستم.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها