فارسی| En امروز : 27 بهمن 1397

نماینده ولی فقیه در مازندران، در جلسه شورای اداری استان؛

همه باید به استاندار مازندران برای اعتلا و شکوفایی استان کمک کنند

کد خبر : 76704 15 آذر 1397فرهنگی
پ

آیت الله طبرسی که در جلسه شورای اداری و مراسم تکریم و معارفه استاندار مازندران، سخن می گفت، با تاکید بر این که در توسعه مازندران همه سهیم و مسئول هستند، خاطرنشان کرد: همه باید به استاندار مازندران برای اعتلا و شکوفایی استان کمک کنند. ‎

نماینده ولی فقیه در مازندران، گفت: همه باید به استاندار مازندران برای اعتلا و شکوفایی استان کمک کنند.

به گزارش روابط عمومی استانداری، آیت الله طبرسی در جلسه شورای اداری و مراسم تکریم و معارفه استاندار مازندران با اشاره به این که در انتصابات، افراد جابجا می شوند و مناصب می مانند لذا باید خدمتگزاری به مردم با قوت ادامه پیدا کند، عنوان کرد: مسئولیت و منصب؛ امانت است و مسئولان، امانتدارند و در خدمت خلق باید کوشا و ساعی باشند.

نماینده ولی فقیه در استان، با تاکید بر این که در توسعه مازندران همه سهیم و مسئول هستند، خاطرنشان کرد: همه باید به استاندار مازندران برای اعتلا و شکوفایی استان کمک کنند.

آیت الله طبرسی با اشاره به این که استاندار جدید مازندران از نیروهای وزارت کشور و کاملا آشنا به مسئولیت های این حوزه است، یادآور شد: مازندران دارای ظرفیت های بسیار است و خدمات کشوری ارایه می دهد و لذا باید همه در هر مقام و منصبی، نماینده عالی دولت در استان را حمایت و همراهی نمایند.

وی با تاکید بر این که برای ساختن و آبادانی مازندران، اتحاد و همدلی باید سرلوحه همه قرار گیرد، افزود: دست در دست همدیگر باید شکوفایی مازندران را رقم بزنیم.

آیت الله طبرسی با اشاره به این که باید یک جامعه با هم باشیم و در سایه اتحاد، مشکلات را رفع و تهدیدها را به فرصت ها تبدیل کنیم، بیان داشت: استاندار مازندران باید همچون یک پدر معنوی همه را زیر چتر حمایت خود داشته باشد.

گفتنی است؛ در این مراسم با حضور مقامات کشوری و استانی برگزار شد، بر اساس حکم وزیر کشور، احمد حسین زادگان به عنوان استاندار مازندران معرفی و از تلاش های محمد اسلامی، در زمان مسئولیت با اهدا لوح تقدیر، تجلیل شد.

 

اشتراک گذاری