فارسی| En امروز : 28 اسفند 1397

فرماندار بابلسر

در جلسات شورای ترافیک مجوز آرام ساز نمی دهیم.

کد خبر : 76369 3 آذر 1397
پ

فرماندار بابلسربا تأکید بر ایمن‌سازی معابر عمومی جهت تسهیل ترافیک در شهر اظهار کرد: تلاش اعضای شورای ترافیک با اجرای مصوبات آن حفظ ایمنی عابران و رانندگان است ‎

فرماندار بابلسر

در جلسات شورای ترافیک مجوز آرام ساز نمی دهیم.

فرماندار بابلسربا تأکید بر ایمن‌سازی معابر عمومی جهت تسهیل ترافیک در شهر اظهار کرد: تلاش اعضای شورای ترافیک با  اجرای مصوبات آن حفظ ایمنی عابران و رانندگان است.

اسماعیل حسن زاده در جلسه شورای ترافیک شهرستان بابلسر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: یکی از مهم ترین وظایف شورای ترافیک شهرستان بابلسر، حل مشکلات ترافیکی در معابر و مسیرهای تردد رانندگان و شهروندان بوده و این امر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

وی با بیان اینکه جلسات شورای ترافیک به منظور بررسی مسائل ومشکلات حوزه ترافیکی ،حمل ونقل و ارائه راهکارهای لازم واجرایی، تشکیل می شود و مصوبات این جلسات جنبه عملیاتی دارد،گفت: دستگاههای متولی باید با همکاری و هماهنگی سایر دستگاه ها اهتمام جدی در راستای تحقق مصوبات داشته باشند.

فرماندار بابلسر با تأکید بر ایمن‌سازی معابر عمومی جهت تسهیل ترافیک در شهر اظهار کرد: تلاش اعضای شورای ترافیک با  اجرای مصوبات آن حفظ ایمنی عابران و رانندگان است.

حسن زاده همچنین به ایمن سازی پل عابر پیاده و استفاده از علائم بازدارنده برای نقاط حادثه خیز تاکید کرد و افزود: به هیچ وجه در جلسات شورای ترافیک مجوز آرام ساز نمی دهیم.

رئیس شورای ترافیک شهرستان بابلسربا اشاره به اینکه فعالیت در زمینه پیشگیری، آموزش و فرهنگ سازی در حوزه ترافیک می تواند بسیار تأثیرگذار باشد، گفت : مصوبات باید توسط دستگاه های مربوطه ظرف مدت یک هفته انجام شود.

حسن زاده در پایان خاطرنشان کرد: شناسایی نقاط حادثه خیز و رفع آنها بر اساس اولویت بندی از مواردی است که باید مورد توجه مسئولان امر قرار گیرد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها