فارسی| En امروز : 28 اسفند 1397

فرماندار بابلسر

رسیدگی به امورات مردم در اولویت برنامه های مدیران قرار گیرد

کد خبر : 76226 27 آبان 1397
پ

اسماعیل حسن‌زاده فرماندار بابلسر نیز در این جلسه با اشاره به قرار گرفتن در آستانه بزرگداشت هفته بسیج و ضرورت هماهنگی بین دستگاهی برای برپایی هرچه باشکوه تر برنامه های این ایام، اظهار داشت: حفظ روحیه بسیجی لازمه امروز کشور بوده و بسیج مربوط به آحاد ملت است. ‎

رسیدگی به امورات مردم در اولویت برنامه های مدیران قرار گیرد

اسماعیل حسن‌زاده فرماندار بابلسر نیز در این جلسه با اشاره به قرار گرفتن در آستانه بزرگداشت هفته بسیج و ضرورت هماهنگی بین دستگاهی برای برپایی هرچه باشکوه تر برنامه های این ایام، اظهار داشت: حفظ روحیه بسیجی لازمه امروز کشور بوده و بسیج مربوط به آحاد ملت است.

وی افزود: هفته بسیج فرصت مغتنمی برای بیان دستاوردهای انقلاب بوده و دستگاه‌های اجرایی در اجرای برنامه‌های هفته بسیج هماهنگ و پرقدرت عمل کنند.

فرماندار بابلسر با تاکید بر تکریم ارباب رجوع از سوی مدیر و کارکنان ادارات شهرستان، خاطرنشان کرد: برکت خدمات خالصانه به مردم در زندگی‌مان نمایان می‌شود.

حسن‌زاده با اشاره به حماسه عظیم میلیونی اربعین، گفت: امروز بسیاری از کشورها به دنبال ایجاد فضایی مثابه اربعین در جهان هستند و باید تلاش کنیم تا این حماسه تداوم یابد.

وی با قدردانی از حضور میلیونی و پر شور و شعور مردم در 13 آبان روز تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام، خاطرنشان کرد: حضور هوشمندانه مردم در روز ملی مبارزه با استکبار ثابت کرد هرگز با فشارهای اقتصادی دشمن دست از نظام و آرمان‌های انقلاب بر نمی‌دارند.

فرماندار بابلسر با اشاره به اینکه توسعه اشتغال و فقرزدایی از مهم‌ترین اولویت‌های دولت است، افزود: اقتصاد مقاومتی از دیگر برنامه‌های دولت و دغدغه‌های مقام معظم رهبری بوده که تحقق آن می‌تواند کشور را از وابستگی نجات دهد.

حسن‌زاده با بیان اینکه اگر فرهنگ اقتصاد مقاومتی در باور مردم ایجاد شود بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور برطرف می‌شود، تاکید کرد: همه باید با تمام توان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور گام بردارند.

وی با اشاره به اینکه جلسه شورای اداری به منظور تبادل نظر و هماهنگی بین دستگاه‌ها و ارائه راهکار برای برطرف کردن مشکلات شهرستان است، تاکید کرد: طرح‌های مختلف شهری باید با هماهنگی بین دستگاه‌های مختلف شهری اجرایی شود و هیچ دستگاهی اجازه ندارد بدون هماهنگی با فرمانداری در ارایه خدمات به مردم وقفه ایجاد کند.

فرماندار بابلسر تصریح کرد: دشمن تلاش دارد ناامیدی را در مردم اشاعه دهد و ترویج روحیه نا امیدی در مردم بزرگ‌ترین ضربه به نظام و انقلاب است.

حسن‌زاده با تاکید بر حفظ و حراست از میراث طبیعی و مواهب خدادادی، گفت: حفظ و حراست از منابع ملی و طبیعی وظیفه همه ما بوده و دستگاه‌های مرتبط باید در تحقق این مهم کوشا باشند.

در پایان این جلسه مدیران جدید جهاد کشاورزی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی، راه و شهرسازی و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بابلسر به اعضای شورای اداری معرفی شدند.

اشتراک گذاری
پیوند ها