فارسی| En امروز : 27 بهمن 1397

اسماعیل حسن زاده

برخی کارها بودجه نمی خواهد پیگیری لازم دارد

کد خبر : 74808 6 آبان 1397
پ

فرماندار بابلسر امروز در جلسه شورای ترافیک شهرستان با اذعان به کمبود منابع مالی در اجرای پروژه ها گفت: برخی کارها بودجه نمی خواهد پیگیری لازم دارد. ‎

 

اسماعیل حسن زاده:

برخی کارها بودجه نمی خواهد پیگیری لازم دارد

فرماندار بابلسر امروز در جلسه شورای ترافیک شهرستان  با اذعان به کمبود منابع مالی در اجرای پروژه ها گفت: برخی کارها بودجه نمی خواهد پیگیری لازم دارد.

وی با بیان اینکه تمام کارهایی که انجانم می دهیم باید برای مردم منافع ایجاد کند گفت: در انتخاب جانمایی پایانه مسافری شهری در بابلسر باید دسترسی آسان مردم  مورد توجه باشد.

فرماندار بابلسر عنوان کرد: طرح دوربرگردان اوجاکسر ابلاغ شد که تا هفته آینده با برگزاری مناقصه و تعیین پیمانکار عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

رئیس شورای ترافیک شهرستان بابلسر از آغازعملیات اجرایی جاده نیروی هوایی خبر داد و گفت: با مساعد شدن وضعیت جوی عملیات انجام می شود.

وی به  استقرار پلیس راهور در ابتدای هادیشهر تاکید کرد و گفت:فعلاً بصورت موقت انجام و در بلندمدت شهرداری با در اختیار قراردادن زمین مناسب اقدام لازم صورت پذیرد.

فرماندار بابلسر با بیان اینکه اسنپ،ماکسیم و خودروهای اینترنتی مجوز فعالیت ندارند گفت: و با محرز شدن برای پلیس می تواند برخورد قانونی  نماید.

وی اظهار داشت:سرعت کاه در جاده ها غیرقانونی است و در جلسات شورای ترافیک خارج از قوانین مصوبه نخواهیم داشت.

اسماعیل حسن زاده در پایان به آبگرفتگی شدید در محورها اشاره کرد و گفت: با  بازدید های انجام شده ، مدیریت دریاکنار عملیات اجرایی برای جمع آوری آبهای سطحی در جلوی دریاکنار را آغاز خواهد کرد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها