فارسی| En امروز : 2 اسفند 1397

معاون سیاسی استانداری مازندران:

تلاش ما بهره گیری بهینه از ظرفیت و تخصص مدیران جوان است

کد خبر : 74225 16 مهر 1397
پ

مجید حسین زادگان در آیین تودیع و معارفه فرماندار بابلسر گفت:بهره گیری از ظرفیت مدیران جوان در اولویت برنامه های استانداری است ‎

مجید حسین زادگان در آیین تودیع و معارفه فرماندار بابلسر، اظهار داشت: کسب رضایتمندی مردمی و دولتی از ویژگی های بارز مدیران توانمند بوده و کادرسازی و استفاده از نیروهای مجرب و کاهش سن مدیران و کیفی سازی در اولویت برنامه های استانداری مازندران بوده و تلاش ما بهره گیری بهینه از ظرفیت و تخصص مدیران جوان است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران افزود: شهرستان بابلسر جزو بهترین شهرستان های استان بوده و ویژگی های بالایی دارد و میتواند در حوزه کشاورزی الگو باشد و به قطب گردشگری منطقه تبدیل شود.

 

حسین زادگان تصریح کرد: اکنون در جنگ اقتصادی قرار داریم و باید با تلاش در جهت رفع مشکلات گام برداشته شود و انتظار از مدیران همکاری و تعامل با ارکان قدرت به ویژه شورای تامین شهرستان است.

 

وی با تاکید بر مردم محوری، برنامه محوری و استفاده از ظرفیت های مردمی در حوزه های مختلف، گفت: با همدلی و وحدت و ایجاد ارتباط نزدیک میان ائمه جمعه، نماینده مردم در مجلس و فرماندار، با رفع موانع و مشکلات، سطح رضایتمندی مردم را افزایش داد.

وی در پایان افزود: نشاط سیاسی، تدوین برنامه، توجه به ورزش های همگانی، توسعه اقتصادی، باید در راس فعالیت های مدیران دستگاههای اجرایی به ویژه فرمانداران قرار گیرد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها