فارسی| En امروز : 27 بهمن 1397

بخشدار بهنمیر:

بهره برداری از 7طرح عمرانی و زیر بنایی در بهنمیر

کد خبر : 73222 7 شهریور 1397
پ

بخشدار بهنمیر گفت: به مناسبت هفته دولت هفت پروژه عمرانی و زیربنایی با اعتبار ۲۲ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید. ‎

بخشدار بهنمیر:

بهره برداری از 7طرح عمرانی و زیر بنایی در بهنمیر

بخشدار بهنمیر گفت: به مناسبت هفته دولت هفت پروژه عمرانی و زیربنایی با اعتبار ۲۲ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

اسحاقعلی کشاورز در جلسه شورای اداری شهرستان بابلسر اظهار کرد: هفته دولت متعلق به کسانی است که همواره دغدغه رفع مشکلات مردم را دارند و شبانه روز در فکر خدمت به مردم به عنوان ولی نعمتان خود بوده و از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

وی با بیان اینکه هفته دولت فرصت مغتنمی است تا عملکرد دولت به مردم بازگو شود،گفت: در هفته دولت باید با ابزار کارآمد و روش‌های اثرگذار در خصوص اطلاع‌رسانی از فعالیت‌های ارزشمند دولت گام برداریم.

بخشدار بهنمیر همچنین به افتتاح و بهره برداری از هفت پروژه عمرانی و زیربنایی در هفته دولت با اعتبار ۲۲میلیارد ریال خبر داد و افزود: این پروژه ها در قالب افتتاح و بهره برداری از لوله گذاری و انتقال آب در حاجی کلا و پارومحله بهنمیر، احداث شبکه فشار متوسط هوایی در روستاهای کاله، عربخیل، بهنمیر و پدافند هوایی تا کریم کلا و همچنین بهسازی جاده ورودی عزیزک بوده است.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها