فارسی| En امروز : 27 بهمن 1397

با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران

نمایشگاه حجاب و عفاف در ساری افتتاح شد

کد خبر : 70669 21 تیر 1397اجتماعی
پ

حسین زادگان معاون استاندار مازندران :دولت تدبیر و امید به خانواده های آسیب پذیر نگاه ویژه ای دارد ‎

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با تاکید بر نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به خانواده های آسیب پذیر جامعه گفت : برای این منظور دولت برای خودکفایی این خانواده ها ، اقدامات خوبی را انجام داده است .
احمد حسین زادگان در حاشیه افتتاح نمایشگاه حجاب و عفاف که در ساری برگزار شد ، افزود : زنان سرپرست و بدسرپرست خانوارها از جمله خانواده های آسیب پذیر جامعه هستند که برای تامین هزینه های زندگی به کمک نیاز دارند .
وی از پرداخت تسهیلات کم بهره برای اشتغالزایی از جمله اقدامات دولت تدبیر و امید برای خودکفایی زنان سرپرست و بدسرپرست خانوار نام برد و ادامه داد : برپایی نمایشگاه های حجاب و عفاف از جمله برنامه ها برای عرضه و نمایش توانمندی و تولیدات این نوع زنان است .
معاون استاندار مازندران همچنین گفت : عرضه تولیدات و صنایع دستی زنان در این نمایشگاه گامی همسو با فرمایش و شعار سال رهبری در خصوص 'حمایت از کالای ایرانی ' است تا بانوان هنرمند ، تولیدات و کالاهای بومی خود را عرضه بکنند.
وی ضمن قدردانی از همراهی و همکاری مجموعه های مختلف از جمله اداره کل امور بانوان مازندران ، سپاه ، شهرداری ها و رسانه ها در برپایی نمایشگاه حجاب و عفاف افزود : این کار خود به نوعی فرهنگ سازی در خصوص ترویج فرهنگ مصرف از کالای ایرانی و بومی است که باید رونق بگیرد .
حسین زادگان تاکید کرد : برگزاری اینگونه نمایشگاهها باید بیشتر و پر رونق تر انجام شود .
برای اولین بار نمایشگاه حجاب و عفاف با محوریت پوشاک و دیگر ملزومات حجاب ایرانی در مازندران از امروزچهارشنبه برپا شد و تا 24 تیر امسال ادامه دارد .
علاقمندان به حجاب و پوشاک ایرانی می توانند از ساعت 10 تا 13 و عصرها از ساعت 17 تا 22 روزهای برپایی این نمایشگاه از 23 غرفه بازدید بکنند .
هنرمندان صنایع دستی و تولیدکنندگان پوشاک ایرانی از استان های مازندران ، خراسان رضوی و تهران در این نمایشگاه حضور دارند .

اشتراک گذاری