فارسی|En امروز : 25 آذر 1397

تبریک فرماندار بابلسر بمناسبت روز شهرداری و دهیاری

کد خبر : 70514 14 تیر 1397
پ

پیام فرماندار بابلسر درپیامی 14 تیرماه-روز شهرداری و دهیاری را تبریک گفت ‎

 

نامگذاری 14 تیرماه، به عنوان -روز شهرداری و دهیاری -فرصتی است مغتنم تا ضمن قدردانی و تجلیل از فعالیتهای خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف شهری و روستایی ، به ارزیابی عملکرد و فعالیتهای این نهاد اجتماعی به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم پرداخته شود.

شهرداری ها و دهیاری ها به عنوان یک نهاد عمومی با ساختار خدماتی و اجرایی مبتنی بر مشارکت مردم،همواره مورد توجه بوده و برای دست یابی به شاخصه های شهر و روستای توسعه یافته و پویا نیازمند عزم و اراده جدی تمامی تلاشگران این عرصه است که با برنامه ریزی علمی، مسیر توسعه همه جانبه را هموار و فضایی مطلوب را برای مردم فراهم کنند.

همه دست اندرکاران مدیریت شهری و روستایی علیرغم وجود همه مشکلات، همت خود در ارائه خدمات، رفع مشکلات روستائیان و توسعه فضای کالبدی شهر و روستاها قرار داده اند  تا مسیر توسعه همه جانبه شهر وروستا را هموار و فضایی مطلوب را برای زندگی شهروندان فراهم کنند.

اینجانب این روز فرخنده را به شهرداران و دهیاران شهرستان تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون آنان در راستای ایجاد رفاه و آسایش عمومی و در مسیر ارتقاء کمی و کیفی خدمت صادقانه به مردم عزیز را از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

سید علی اسد/ فرماندار شهرستان بابلسر

اشتراک گذاری
پیوند ها