فارسی|En امروز : 25 آذر 1397

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان

وحدت و انسجام ملی ضرورت کشور است

کد خبر : 70481 13 تیر 1397
پ

فرماندار بابلسر گفت:ملت ایران در سایه وحدت و همدلی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری از چالش ها عبور خواهد کرد. ‎

 

فرماندار بابلسر در جلسه شورای اداری شهرستان به سخنان ریاست محترم جمهور در جمع مسئولان و مدیران ارشد نظام ،تبعات خروج آمریکا از برجام و بدعهدی های آن ، ضرورت همدلی ،وحدت و انسجام ملی اشاره کرد و اظهار داشت:ملت ایران در سایه وحدت و همدلی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری از چالش ها عبور خواهد کرد.

وی به نشست سران سه قوه برای اتخاذ تدابیر لازم برای حل مشکلات کشور اشاره کرد و افزود:دستگاههای اجرایی اقدامات خود را باتوجه به اقتصاد مقاومتی و اجرای سرفصلهای 12گانه ابلاغی استانداری گزارش نمایند.

در ادامه ولی اله نانواکناری نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی به تلاش دشمن برای ایجاد انحراف در مسیر انقلاب اسلامی  از طریق جنگ روانی و اقتصادی اشاره کردو اظهار داشت: وظیفه مسئولین خدمت به مردم است و جلب رضایت مردم، خط مقدم مبارزه با دشمنان است.

در ادامه حجت الاسلام ازادی کناری امام جمعه هادیشهر با سپاس گذاری از سخنان و مواضع انقلابی اخیر رئیس جمهور گفت:ما هرکسی را در مسیر خدمت به مردم و نظام اسلامی باشد حمایت می کنیم ،زمان،زمان تلاش و جدیت و کار جهادی است.

 

در ادامه حجت الاسلام شریف تبار امام جمعه بهنمیر نیز در این جلسه گفت:امروز با مقاومت و همبستگی در برابر دشمن باید ایستاد،اگر مردم در صحنه باشند خطری نظام را تهدید نمی کند.

حجت الاسلام قلی پور امام جمعه بابلسر از جمله سخنران دیگر این جلسه با بیان اینکه هدف دشمن ساقط کردن نظام اسلامی است گفت: دراین شرایط صحبت اطلاح طلب و اصولگرا و اعتدال نیست اصل نظام هدف دشمن است و همه دریک جبهه و سنگر در برابر دشمن باید بایستیم.

رضا عنایتی مدیرکل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری آخرین سخنران جلسه شورای اداری  از تدوین استراتژی برای خلق جایگاه برتر استان و داشتن برنامه در راستای تبعیت از سیاستهای کلی نظام و تدابیر دولت تدبیر و امید مطالبی بیان داشت.

وی از تعریف برنامه برای احزاب و تشکل های سیاسی استان و استفاده از نظرات آنان در چارچوب قوانین و سیاستهای کلی نظام،تعامل و هم اندیشی با احزاب و سلایق گوناگون،رعایت حقوق شهروندی ،استفاده از ظرفیت زنان در مدیریت ها،ایجاد بسط و نشاط سیاسی در جامعه،تاکید بر همگرایی قومی مذهبی و اتحاد و انسجام ملی افزایش احساس امنیت عمومی و... خبر داد و افزود:اتحاد و یکپارچگی و وفاق و همبستگی از ضروریات انکار ناپذیر در شرایط فعلی کشور است.

در این جلسه آقایان احمد واثق نژاد و سید جواد میرقاسمپور بعنوان معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و بخشدار رودبست معرفی شدند.

اشتراک گذاری
پیوند ها