فارسی|En امروز : 3 بهمن 1397

فرماندار نکا عنوان کرد:

دولت آنچه از روابط عمومی ها، انتظار دارد، انعکاس درست و واقعی عملکردها است

کد خبر : 310 24 اردیبهشت 1397
پ

فرماندار نکا با اشاره به تکریم ارباب رجوع افزود: مقوله تکریم ارباب رجوع و تشریح فرایند امور اداری در اداره برای جلوگیری از سردرگمی ارباب رجوع نیز از مواردی است که نباید روابط عمومی اداره ها از آن غفلت کنند، و نسبت به مطالبات مردم و انعکاس عملکرد سازمان مربوطه بیش از پیش کوشا باشید. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، بمناسبت هفته روابط عمومی و روز ارتباطات، نشست هم اندیشی مسولین روابط عمومی های ادارات و نهادهای شهرستان نکا به حضور فرماندار نکا، مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران، و تنی چند از مدیران شهرستانی در ساختمان کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان برگزار شد.

فرماندار نکا در این جلسه بیان داشت : روابط عمومی به عنوان گلوگاه اطلاع رسانی نقش مهمی در تشریح عملکردها برعهده دارد و این واحد اداری نباید از این نقش مهم، غفلت کنند.

مهندس احمدی با بیان اینکه دولت آنچه از روابط عمومی ها، انتظار دارد، انعکاس درست و واقعی عملکردها است، اضافه کرد: مسئولین روابط عمومی ضمن انعکاس صحیح و شفاف عملکرد سازمان خود، مشکلات و مسائل مردم را دریافت و ضمن ارجاع آن به دستگاه ها و نهادهای زیربط در جهت مرتفع نمودن مشکلات تلاش نمایند

 این مسول افزود: اهمیت روابط عمومی ها در سازمانها و نهادها به قدری مهم است که به نظر می رسد باید نگاه جامع و ویژه به جایگاه آن در دستور کار قرار گیرد و آن را از این حالت بی توجهی، کم اهمیتی و نگاه غیر تخصصی نجات داد

فرماندار نکا با اشاره به تکریم ارباب رجوع افزود: مقوله تکریم ارباب رجوع و تشریح فرایند امور اداری در اداره برای جلوگیری از سردرگمی ارباب رجوع نیز از مواردی است که نباید روابط عمومی اداره ها از آن غفلت کنند، و نسبت به مطالبات مردم و انعکاس عملکرد سازمان مربوطه بیش از پیش کوشا باشید.

نماینده عالی دولت در این شهرستان ادامه داد: پویایی و تحرک بیشتر روابط عمومی ، باعث به وجود آوردن نشاط ، امید به زندگی و شادابی در بین مردم می شود.

وی بیان داشت: دولت با برنامه و کارشناسی روبه جلو حرکت می کند و مردم خود شاهد هستند.

فرماندار نکا همچنین به عملکرد دولت در حوزه های مختلف اشاره داشت و گفت: مهمترین عملکرد دولت تدبیر و امید در شهرستان نکا در یکسال گذشته درحوزه آموزش افتتاح مدرسه شیت، 12 کلاسه مرحوم هاشمی رفسنجانی و ... ، درحوزه سلامت ساختمان تخصصی و فوق تخصصی طوبی، مرکز خدمات چلمردی و کمیشان و ...، درحوزه کشاورزی آبیاری تحت فشار، کاشت درختان در اراضی شیب دار و... ، در حوزه آبرسانی مجتمع های آبرسانی ولادیمه و زرندین و... ، درحوزه را بیش از 50 کیلومتر آسفالت از جمله روستای درم ، کمیشان و...، درحوزه گازرسانی به بخش هزارجریب که تاکنون 17 روستا هزارجریب از نعمت گاز برخوردارند .

در پایان از روابط عمومی های برتر با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها