فارسی|En امروز : 25 آذر 1397

فرماندار بابلسر

المپیاد ورزشهای آبی ساحلی در بابلسر می تواند به فستیوال دائمی تبدیل شود

کد خبر : 2154 30 خرداد 1397
پ

جلسه هماهنگی المپیاد ورزشهای آبی ساحلی با حضور جمعی از حامیان و فعالان اقتصادی در سالن اجتماعات فرمانداری بابلسر برگزار شد ‎

فرماندار بابلسر در نشست با جمعی ازحامیان و فعالان اقتصادی در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان با بیان اینکه المپیاد ورزشهای ساحلی آبی در دومین سال متوالی با حضور 2500ورزشکار در 30رشته ورزشی از 25مردادماه سالجاری بمدت دو روز در سواحل بابلسر به رقابت خواهند پرداخت اظهار داشت: بر اساس آمار شهرستان بابلسر عمدتاً رتبه اول حضور گردشگر و مسافر را همواره در استان داراست.
وی با اشاره به آمار 3میلیون و 200هزار نفر شب اقامت در عید نورز سالجاری گفت:نسبت به مشابه سال گذشته حدود 900هزار نفر افزایش اقامت در بابلسر ثبت شده است.
این مسئول با بیان اینکه باید مسافر از لحاظ قیمت ذهنیت خوبی نسبت به بازار بابلسر داشته باشد گفت:سطوح طبقه مالی مسافرانی که بابلسر را مقصد سفر خود قرار می دهند متفاوت است و این حق برای شهرستان وجود دارد در کنار خدمات عمومی به همه مسافران، فرصت را برای مسافرانی که طبقه مالی بالاتری دارند با خدمات مطلوب و ایجاد رضایتمندی فراهم سازد تا با ماندگاری بیشتر در شهرستان فرصت درآمد بیشتر بوجود آید.
اسد با بیان اینکه سرمایه گذاران متفاوتی دعوت شده اند که قصد احداث مجموعه های تفریحی و سرگرمی را در شهرستان بابلسر دارند گفت:باید برای تفریحات سالم و حلال بسترهایی مناسبی مهیا شود.
فرماندار بابلسر یکی از فرصت های جذب گردشگر و ارتقاء سطح درآمدی شهرستان را برگزاری المپیاد ورزشهای آبی ساحلی دانست و گفت: می توانیم در آینده با حمایت شهروندان و سرمایه گذاران المپیاد ورزشهای آبی ساحلی به فستیوال دائمی در کشور تبدیل شود.
نماینده عالی دولت در شهرستان بابلسر به اطلاع رسانی مناسب به مردم و سرمایه گذاران تاکید کرد و افزود:المپیاد ورزشهای آبی ساحلی در شهرستان بابلسر در راستای سلامت ،شادابی و نشاط اجتماعی جامعه است، اگر مردم و سرمایه گذاران هدف از برگزاری المپیاد را بدانند قطعا حمایت و همراهی خواهند کرد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها