فارسی|En امروز : 25 آذر 1397

بابلسر رتبه اول جذب اعتبار در حوزه اشتغال روستایی

اختصاص اعتبار بالغ بر 9میلیارد تومان برای 35طرح اشتغال روستایی در بابلسر

کد خبر : 1977 23 خرداد 1397
پ

فرماندار بابلسر گفت:35طرح با اعتباری بالغ بر 9میلیارد تومان در حوزه اشتغال روستایی اختصاص داده شد. ‎

فرماندار بابلسر در جلسه کمیته فنی اشتغال سامانه کارابا بیان اینکه سهمیه شهرستان حدود 5میلیارد تومان در حوزه اشتغال روستایی بود که خوشبختانه توانستیم تاکنون بالغ بر 9میلیارد تومان مصوبه از استان داشته باشیم اظهار داشت: شهرستان بابلسر با 35طرح در حوزه اشتغال روستایی با اعتبار مصوب 424/9 میلیارد تومان تا کنون رتبه اول استان را داراست .

اسد بر نظارت و مراقبت از تعهدات اشتغال به حفظ بیت المال تاکید کرد و اظهار داشت:با رعایت قانون در جذب اعتبارات تسریع شود.

در ادامه رضایی رئیس اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان تعداد کل طرحهای ثبت نامی در سامانه کارا  را215موردعنوان کرد و گفت: تعداد158طرح در حوزه اشتغال روستایی و 57طرح فراگیر بوده است.

وی افزود: 118طرح در کمیته فنی شهرستان مورد بررسی قرار گرفت که از این تعداد 67طرح مصوب و به کمیته استانی جهت تصویب نهایی ارسال شد.

دبیر کمیته فنی اشتغال سامانه کارا شهرستان بابلسر گفت:تاکنون تعداد 42طرح در حوزه روستایی و فراگیر از سوی کمیته فنی استان مصوب و به بانکهای عامل معرفی شده است.

این مسئول با بیان اینکه  مجموع تعهدات ایجاد شده در طرحها برای اشتغال در حوزه روستایی و فراگیر 821نفر می باشد گفت: 109نفر در حوزه اشتغال روستایی و 712نفر در اشتغال فراگیر بکار گیری خواهند شد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها