فارسی| En امروز : 28 اسفند 1397

نشست هم اندیشی حامیان دولت با فرماندار نکا

کد خبر : 1976 23 خرداد 1397
پ

توحیدی مقدم : همه احزاب شهرستان علی رغم سلایق و نظرات مختلف، باید در کنار یکدیگر برای رفع مشکلات در کنار مردم و مسئولان قرار گیرند و بستر را برای توسعه و پیشرفت شهرستان فراهم کنند. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، تعدادی از حامیان دولت در این شهرستان ، با توحیدی مقدم سرپرست فرمانداری شهرستان نکا، دیدار و گفتگو کردند.

نماینده عالی دولت در شهرستان نکا، در این نشست بیان داشت: توسعه و پیشرفت شهرستان نکا در سایه همدلی ، انسجام و آرامش محقق می گردد و می طلبد تا همه مسوولان این شهرستان در کنار نخبگان و احزاب سیاسی برای ایجاد آرامش و توسعه و پیشرفت شهرستان نکا تلاش کنند .

توحیدی مقدم تصریح کرد : همه احزاب شهرستان ، علی رغم سلایق و نظرات مختلف باید در کنار یکدیگر برای رفع مشکلات در کنار مردم و مسئولان قرار گیرند و بستر را برای توسعه و پیشرفت شهرستان فراهم کنند.

ایشان در پایان، افزود: تلاش ما بر این است با ارتباط با سرمایه گذاران و استفاده از همه نخبگان و فرهیختگان برای رونق و توسعه شهرستان در حوزه های مختلف تلاش نماییم.

در این نشست تعدادی از نمایندگان حامیان دولت در شهرستان نکا به بیان اهم مسائل و مشکلاتی که در شهرستان در حوزه های مختلف وجود دارد و عموم مردم با آن مواجه هستند، مطالبی بیان نمودند و خواستار بررسی و کاهش این مشکلات در شهرستان گردیدند.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها