فارسی|En امروز : 25 آذر 1397

فرماندار بابلسر

معرفی 16طرح اشتغال روستایی به بانکهای عامل

کد خبر : 1495 3 خرداد 1397
پ

فرماندار بابلسر گفت:تا کنون 16طرح اشتغال زایی از شهرستان بابلسر در کارگروه تخصصی سامانه کارا استان مصوب و به بانکهای عامل معرفی شد. ‎

معرفی 16طرح اشتغال روستایی به بانکهای عامل
فرماندار بابلسر گفت:تا کنون 16طرح اشتغال زایی از شهرستان بابلسر در کارگروه تخصصی سامانه کارا استان مصوب و به بانکهای عامل معرفی شد.
فرماندار بابلسر در ششمین جلسه کارگروه تخصصی سامانه کارا تعداد طرحهای اشتغالزایی مصوب شده در کارگروه اشتغال استان را 16 مورد عنوان و اظهار داشت: 53طرح در جلسات کمیته فنی و تخصصی سامانه کارا در شهرستان بابلسرمصوب و به کارگروه استان ارسال شد که از این تعداد 44طرح روستایی و9طرح فراگیر بوده است.
فرماندار بابلسر با بیان اینکه متقاضیان دریافت تسهیلات ارزان قیمت اشتغال مناطق روستایی و فراگیر، باید طرح و پروژه های خود را در سامانه کارا ثبت نام کنند گفت: تاکنون تعداد 1186ثبت نام در سامانه کارا توسط متقاضیان انجام که همه آنها در کمیته فنی شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.
یادآور می شود:سامانه «کارا» برای اجرای دو طرح «اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی» رونمایی شده است که در اختیار سرمایه‌گذاران و کارآفرینان قرار گیرد. این طرح‌ها در زیر مجموعه‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، صنعت، معدن و تجارت، ورزش و جوانان، جهاد کشاورزی و شیلات هستند.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها