فارسی|En امروز : 3 بهمن 1397

با حضور فرماندار نکا

مشکلات مسکن مهر بررسی شد

کد خبر : 1312 25 اردیبهشت 1397
پ

فرماندار نکا: مشکلات عدیده در مسکن مهر ، کانال جمع آوری آبهای سطحی ، تکمیل مدرسه ، تکمیل مسجد و عدم نصب آسانسور در واحدهایی که ساکنین آنها از معلولین بهزیستی و ... می باشند. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، با حضور فرماندار نکا ، آخرین وضعیت پروژه‌های زیربنایی، منابع اعتباری و پیگیری مهم‌ترین مشکلات مسکن مهر شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مهندس احمدی افزود: بی شک بیشترین کسانی که متقاضی این ساختمانهای مسکونی بودند اقشار فاقد درآمد و یا کم در آمد ، بعبارت دیگر دهکهای پایین جامعه هستند و به جهت نیاز شدید به جا و مکان دائمی اجبارأ با کمترین امکانات رفاهی زیربنایی واحدهای خود را تحویل گرفته و در آنجا زندگی می کنند.

نماینده عالی دولت در این شهرستان مشکلات عدیده در مسکن مهر را کانال جمع آوری آبهای سطحی ، تکمیل مدرسه ، تکمیل مسجد و عدم نصب آسانسور در واحدهایی که ساکنین آنها از معلولین بهزیستی دانستند.

فرماندار نکا با اشاره به حوزه امنیت منطقه مسکن مهر، متذکر شد: بحث امنیت مسکن مهر بسیار حائز اهمیت است، بنابراین با استقرار پاسگاه انتظامی و پایگاه مقاومت بسیج در این منطقه از وقوع جرم، اعمال خلاف اخلاقی و بزهکاری پیشگیری می‌کند.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها