امروز دوشنبه, 04 ارديبهشت 1396


گروه
عبارت مورد نظر
طبقه بندی مطالب
نوع خبر
دارای عکس
دارای فیلم
دارای موسیقی
دارای فایل ضمیمه
از
تا


تعداد جواب : 13749

رییس مجمع استاني سلامت، ياد آور شد: نقش دستگاه هاي مرتبط با سلامت بايد بيشتر كالبد شكافي، فعاليت هاي آنان احصا و كمي سازي شود / فعاليت مجمع سلامت بايد به شكل گسترده و قوي تر در شهرستان ها، بخش ها و روستاها پيگيري شود و فرمانداران جدي تر بايد به اين مهم ورود نمايند.
نشست مشترک مدیرکل پدافند غیرعامل استان مازندران باتفاق همکاران با مدیرکل ، معاونین و دبیر کارگروه راه و شهر سازی صبح روز شنبه مورخ 1396/2/2 در محل اداره کل راه و شهرسازی برگزار شد. نبوی مدیرکل پدافند غیرعامل با اشاره به اهمیت کارگروه راه و شهرسازی به عنوان کارگروه زیربنايي ، نقش مراکز ثقل تحت مدیریت این اداره کل در…
رییس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان٬ پیشگیری را امری موثر در مسیر مبارزه با اعتیاد خواند و افزود: آموزش های فراگیر و آگاهی بخش٬ در تحقق اهداف پیشگیرانه بسیار ارزشمند و موثر است.
معاون رييس جمهوري در اين همايش، ياد آور شد: دولت تدبیر و امید 132هزار و 500 میلیارد ریال از بدهی دولت به بانک ها را پرداخت و در راستاي ارايه مناسب تر خدمات به مردم 290 هزار میلیارد ریال به بانک ها تزریق كرده است.
معاون رييس جمهور و رييس سازمان برنامه و بودجه كشور، ياد آور شد: مركز آمار ايران نرخ تورم در فروردين ماه 96 را 6.9 درصد اعلام نمود / دولت آمادگي دارد تا در صورت بروز مشكلات احتمالي در فروش برنج، چاي و گندم براي كشاورزان، نسبت به خريد تضميني و توافقي اين محصولات اقدام نمايد.
دكتر فلاح، در اين جلسه خاطر نشان ساخت: اهتمام مجدانه در راستاي تداوم اجراي سياست هاي اقتصادي مقاومتي و تحقق عملي منويات و فرامين مقام معظم رهبري در راستاي شكوفايي اقتصادي و حل مشكلات توليد و اشتغال بايد دغدغه همه مديران باشد.
رییس شورای تامین استان، در اين همايش ياد آور شد: مازندران امروز در حوزه امنیت در شمار برترین استان هاست و فضای تعاملی بسیار خوبی بین دستگاه های مسئول در این راستا و فضای استان برقرار است.
معاون سياسي، امنيتي استاندار، در اين جلسه ياد آور شد: كسب رتبه نخست نرخ با سوادي كشور، كسب رتبه نخست كشور در شاخص هدايت تحصيلي دانش آموزان به رشته هاي فني حرفه اي و كار و دانش و كسب رتبه اول كشور در پروژه مهر افتخاري بزرگ براي مازندران است.
مدیرکل پدافند غیرعامل استان مازندران در دیدار با سردار فرماندهی سپاه کربلا که صبح روز سه شنبه مورخه 96/1/29 در محل سپاه کربلا برگزار شد ضمن تقدیر از زحمات مجموعه بسیج و سپاه در نهادینه سازی موضوع پدافند غیرعامل ،آموزش را یک ضرورت انکار ناپذیر در بحث فرهنگ سازی دانست که در سطح بسیج در سطح مطلوبی به انجام رسیده…
در بخشي از پيام تقدير محمد رضا نعمت زاده خطاب به ربيع فلاح آمده است: شايسته مي دانم از همراهي جناب عالي و تمهيدات بعمل آمده بهمنظور افتتاح همزمان پروژه هاي زير بنايي و اقتصادي و آغاز عمليات اجرايي طرح ها كه همزمان با سفر پر بركت جناب آقاي دكتر روحاني، رياست محترم جمهوري به آن استان صورت پذيرفت، تشكر…
استاندار مازندران كه در مراسم روز ارتش در ساري سخن مي گفت از روز ارتش به عنوان روز صلابت ، روز اقتدار و فداكاري ياد كرد و گفت : امروز ارتش ما یکی از ارتش های بزرگ جهان است
دبیر شورای پدافند غیرعامل استان مازندران از آموزش 81400 نفر ساعت در سال گذشته خبر داد و گفت: در سال 96 اولویت اساسی پدافند غیر عامل انجام اقدامات تخصصی در اين حوزه می باشد که در راستای دستیابی به اهداف برنامه ای مستلزم تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی هوشمندانه است.
معاون سياسي، امنيتي استاندار، در جلسه كميسيون برنامه ريزي، هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان با اشاره به ابلاغ دستور العمل سال 96 مبارزه با قاچاق كالا و ارز از سوي مركز در محورهاي مختلف، ياد آور شد: فعاليت هاي استان بايد بر اساس اين دستور العمل بومي سازي، رئوس فعاليت هاي برجسته سازمان ها،…
استاندار مازندران تامین و ارائه تسهیلات مورد نیاز به سرمایه گذاران و حمایت از آنان را لازمه تولید و اشتغال برای مقاوم کردن اقتصاد دانست و تاکید کرد : حمایت دولت از سرمایه گذاري بخش خصوصی امسال هم با قوت ادامه می یابد .
مجهزترین کلینیک تخصصی دندانپزشکی شرق مازندران با حضور استاندار مازندران در بهشهر به بهره برداری رسید.

رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز1727
مجموع39659959

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری