امروز چهارشنبه, 02 اسفند 1396


معاون امنيتي انتظامي وزير كشور؛
کد مطلب : ۱۶۵۵۶  / گروه : اخبار /  / ۲۴ بهمن ۱۳۹۶  /  بازدید : ۱۸۰
مبنا و پايه امنيت استوار و پايدار مردم هستند كارگاه آموزشي -امنيتي اعضاي شوراي تامين استان و شهرستان هاي مازندران با حضور معاون امنيتي، انتظامي وزير كشور در استانداري مازندران برگزار شد / معاون وزير كشور در اين كارگاه عنوان كرد: انشقاق بين دولت و ملت و ايجاد اختلاف نقشه راهبردي دشمن است / مبنا و پايه امنيت استوار و پايدار مردم هستند.

كارگاه آموزشي -امنيتي اعضاي شوراي تامين استان و شهرستان هاي مازندران با حضور معاون امنيتي، انتظامي وزير كشور در استانداري مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي استانداري، حسين ذوالفقاري در اين كارگاه آموزشي امنيتي با بيان اين كه مبنا و پايه امنيت استوار و پايدار مردم هستند، عنوان داشت: انشقاق بين دولت و ملت و ايجاد اختلاف نقشه راهبردي دشمن است.

ذوالفقاري با اشاره به اين كه تهديدات دشمنان از روز پيروزي انقلاب اسلامي آغاز شده و هيچ وقت قطع نشده است، تصريح كرد: مشاركت مردم در نظم و امنيت موجب توليد سرمايه اجتماعي مي شود.

معاون امنيتي، انتظامي وزير كشور، تاكيد كرد: مديران با روحيه جهادي و اخلاص براي حل مشكلات مردم گام بردارند و موجب رضايتمندي مردم شوند.

در اين كارگاه آموزشي كه به مدت دو روز با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار در استان مازندران برگزار شد، اساتيد مختلف در زمينه آشنايي با قوانين و مقررات امنيتي، مديريت بحران، تهديدات و آسيب هاي فضاي مجازي و تهديدات تروريستي به بيان مطالب پرداختند.

در دومين روز اين كارگاه آموزشي و امنيتي، فرمانداران در 4 گروه به بحث و بررسي پيرامون مسايل مطرح شده در كاركاه پرداختند و نتايج بررسي ها در نشست پاياني ارايه و با حضور اساتيد فن مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

 


مبنا و پايه امنيت استوار و پايدار مردم هستند
مبنا و پايه امنيت استوار و پايدار مردم هستند
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز1963
مجموع44866472

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری