امروز چهارشنبه, 02 اسفند 1396


ربیعی، در جلسه شورای اداری شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت در نوشهر؛
کد مطلب : ۱۶۵۳۴  / گروه : اخبار /  / ۲۲ بهمن ۱۳۹۶  /  بازدید : ۸۳
محدود کردن فقر مطلق و اشتغال فراگیر برنامه مهم دولت است / ضرورت حرکت به سمت یک برنامه جامع گردشگری در مازندران وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این جلسه با بیان اینمحدود کردن فقر مطلق و اشتغال فراگیر دو برنامه مهم دولت است، یاد آور شد: باید به سمت یک برنامه جامع گردشگری در مازندران حرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری، علی  ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه شورای اداری شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت در نوشهر ضمن گرامی داشت آغاز چهل سالگی حیات پربرکت انقلاب اسلامی، یاد آور شد: انقلاب اسلامی با وجود همه نیرنگ ها، دشمنی ها، توطئه ها، ترورها و بدخواهی های دشمنان، 39 سال از عمر پر فراز و نشیب خود را با اقتدار گذراند و امروز با عزت در آستانه ورود به 40 سالگی است.
ربیعی با اشاره به این که ما در انقلاب از آزادی یک ملت دفاع کردیم لیکن دشمنان، کج اندیشانه، شخصیت های وارسته و انقلابی را از ما گرفتند، تصریح کرد: دشمنان در ادامه توطئه های خود با تحمیل جنگ 8 ساله سعی کردند جوانی انقلاب را بازستانند، اما ما با اهدا جوانان و نخبگان، بهای آزادی و استقلال را پرداخت کردیم.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به این که راهپیمایی 22 بهمن و برگزاری جشن انقلاب، یاد آوری این دو نکته است که بر ما چه گذشته و در پی چه آرمانی بودیم، گفت: اهمیت 40 سالگی انقلاب به این است که این زمان و حوادث آن بر دو نسل گذشته است و نسل انقلاب مسئولیت دارد و باید برای نسل جدید، حوادث و آرمان های انقلاب را بدرستی نقل و تبیین کند.
وی با بیان این که پیش از انقلاب اسلامی، سفارتخانه های کشورها برای بالاترین مقام کشور ما تصمیم می گرفتند، افزود: باید مفهوم استقلال را برای نسل های جدید تبیین کنیم.
ربیعی با اشاره به این که اکنون دشمنان برای پروژه انگاری انقلاب از طریق چند دستگاه تلویزیونی، ماهواره ای مستند سازی می کنند، خاطر نشان ساخت: باید به متن اولیه انقلاب بازگردیم و آن را با شرایط امروز بازتعریف کنیم.
وی با اشاره به این که برای رفع فقر و نابرابری بیشتر باید برنامه ریزی و تلاش کنیم، ابراز داشت: لازم است برای اشتغال نیروی جویای کار جامعه به جد چاره اندیشی کنیم.
ربیعی با بیان این که باید برای ایجاد 1 میلیون شغل حرکت ایجاد کنیم، گفت: باید در عمق برنامه ریزی های خود تحول در زندگی مردم را مورد ملاحظه و توجه قرار دهیم.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر این که ما به سخت کوشی، عقلانیت و مدارا نیاز داریم، افزود: باید بیش از گذشته، در کنار هم و با مدارا برای اعتلای ایران تلاش کنیم.
وی با اعلام این که امروز محدود کردن فقر مطلق و اشتغال فراگیر دو برنامه مهم دولت است، یاد آور شد: این دولت سعی دارد تا با بهره گیری از همه ظرفیت ها ، پاسخگوی حل مشکلات باشد تا از ایجاد وضعیت بحرانی در آینده کشور جلوگیری شود.
 
 ربیعی با بیان این که بالغ بر 750 میلیارد تومان به اشتغال فراگیر استان اختصاص دادیم، تصریح نمود: 330 میلیارد تومان برای وام روستایی و عشایری و بیش از 41 میلیارد تومان به صندوق کارآفرینی امید استان قائل شدیم.
وی با اشاره به این که بوم گردی، طبیعت گردی و گردشگری را بعنوان رسته اول شغلی منطقه تعریف کردیم، گفت: در مازندران بیشتر شاهد مسافرگردی هستیم. باید به سمت یک برنامه جامع گردشگری حرکت کنیم.
ربیعی با اشاره به این که پرورش گل و گیاه دیگر برنامه مهم در منطقه است، اظهار داشت:
در آی تی ظرفیت بسیار خوبی در استان داریم و پرورش ماهی نیز ظرفیت و مزیت مطلوب دیگری است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام این که بیمه شده ساختمانی را از 13 هزار به 50 هزار نفر در دولت تدبیر و امید در استان رساندیم، افزود:
باید بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر را در استان بیشتر ترویج کنیم.

محدود کردن فقر مطلق و اشتغال فراگیر برنامه مهم دولت است / ضرورت حرکت به سمت یک برنامه جامع گردشگری در مازندران
محدود کردن فقر مطلق و اشتغال فراگیر برنامه مهم دولت است / ضرورت حرکت به سمت یک برنامه جامع گردشگری در مازندران
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز1806
مجموع44866315

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری