امروز چهارشنبه, 02 اسفند 1396


پيام مشترك نماينده ولي فقيه در استان و استاندار مازندران به مناسبت يوم الله 22 بهمن؛
کد مطلب : ۱۶۵۲۴  / گروه : اخبار /  / ۲۱ بهمن ۱۳۹۶  /  بازدید : ۶۳
22 بهمن، روز تجلی افتخار، عزت، اقتدار و خودباوری ملت بزرگ ایران است در بخشي از اين پيام آمده است: یوم الله بیست و دوم بهمن، روز تجلی افتخار، عزت، اقتدار و خودباوری ملت بزرگ ایران است که با جانفشاني و ايثار خون خود براي پيروزي حق بر باطل و استقرار حكومت صالحان قيام نمودند.

 متن كامل پيام مشترك آیت الله طبرسی، نماینده ولی فقیه در استان و مهندس اسلامی، استاندار مازندران به مناسبت يوم الله 22 بهمن به شرح زير است:

والفجر و لیال عشر
یوم الله بیست و دوم بهمن، روز تجلی افتخار، عزت، اقتدار و خودباوری ملت بزرگ ایران است که با جانفشاني و ايثار خون خود براي پيروزي حق بر باطل و استقرار حكومت صالحان قيام نمودند.
امروز در طليعه چهلمين سال از حيات پربركت انقلاب و با گذشت 39 سال از خیزش عظیم ملت ایران در مقابله با استکبار و احیای ارزش های اسلامی ، به برکت باور، آگاهی، بصیرت، ايمان و شجاعت ملت بزرگ ایران اسلامي و رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، به رغم دشمنی‌ها و توطئه‌های دائمی استكبار جهاني، ایران اسلامی همچنان راه درخشان اقتدار، عزت و مسير پرافتخار خود به سمت آرمان‌هاي انقلابي و آینده اي آباد و پرتلالو را استمرار می‌بخشد.
خدا را شاكريم كه شجره طیبه انقلاب اسلامی با همه توطئه ها و نيرنگ هاي دشمنان در پرتو جان فشاني شهدا و ايثارگري و حضور در صحنه ملت غيور و انقلابي ايران همچون درختی سبز و تنومند به ثمر نشسته و در مسیر حيات بخش آرمان های الهی به سوي شكوفايي و بالندگي به پيش مي رود.
بی تردید عموم مردم انقلابی، شهید پرور و ولایت مدار مازندران، همگام و هم صدا با مردم غیور ایران اسلامی با حضور در راهپیمایی يوم الله 22 بهمن ضمن تجدید بیعت با آرمان های بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبري ( مد ظله العالی) و خلق حماسه ای دیگر؛ موجب تقويت اقتدار نظام، خرسندي دوستان انقلاب و ناامیدی دشمنان گردیده و پاسخي كوبنده به ادعاهای بدخواهان به سرکردگی آمریکا خواهند داد.
اینجانبان با تبريك و تهنيت به مناسبت سي و نهمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، از اقشار و آحاد مختلف ملت مؤمن، متعهد و همیشه در صحنه استان مازندران در كنار مردم انقلابي در جاي جاي ايران اسلامي، برای شرکت گسترده در راهپیمایی عظیم و سراسری یوم اله 22 بهمن دعوت به عمل مي آوريم و امیدواریم همچون گذشته با حضور حماسي ، انقلابي و توصيف ناپذير خود در روز عيد واقعي انقلاب 22 بهمن، اقتدار ، صلابت و عظمت انقلاب اسلامي را به نمايش گذاشته و دسیسه ها و نقشه های دشمنان انقلاب را نقش بر آب نموده و برگ زرین دیگری به تاریخ افتخارات و حماسه آفرینی های خود بیافزایند. نورالله طبرسی، نماینده ولی فقیه در مازندران / محمد اسلامی، استاندار مازندران

 


22 بهمن، روز تجلی افتخار، عزت، اقتدار و خودباوری ملت بزرگ ایران است
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز1884
مجموع44866393

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری