امروز شنبه, 05 اسفند 1396


استاندار مازندران در جلسه ستاد برگزاري هفته پژوهش و فناوري مازندران
کد مطلب : ۱۶۰۱۰  / گروه : اخبار /  / ۲۱ آبان ۱۳۹۶  /  بازدید : ۲۶۴
راهبردها و سياستهاي پژوهشي استان تدوين شود/ يافته هاي پژوهشي بايد در توسعه استان تاثيرگذار باشد استاندار مازندران در جلسه ستاد برگزاري هفته پژوهش و فناوري مازندران گفت : يافته هاي پژوهشي بايد در توسعه استان تاثيرگذار باشد .

محمد اسلامي با اشاره به شعار هفته پژوهش امسال با عنوان پژوهش تقاضا محور و تجاري سازي فناوري زير بناي توليد و اشتغال گفت : براي رونق توليد و افزايش اشتغال همه تلاش كنيم تا زمينه ارتباط صاحبان فن را با سرمايه گذاران و فعالان اقتصادي برقرار كنيم .
مقام عالي دولت در استان تاكيد كرد : براي ترويج فرهنگ تحقيق و پژوهش نبايد به يك هفته بسنده كرد بلكه در طول سال بايد به اين حوزه توجه جدي شود .
اسلامي ادامه داد : ايجاد يك اتاق فكر با حضور همه نخبگان و صاحبنظران براي رشد و تعالي مازندران يك ضرورت است .
وي خواستار تدوين راهبردها و سياستهاي پژوهشي استان شد و گفت محققان و پژوهشگران هم به رسالت خود براي توسعه پايدار و همه جانبه استان عمل كنند .
استاندار مازندران از اعضاي ستاد خواست تا زمينه برگزاري باشكوه هفته پژوهش و فناوري در استان را فراهم كنند و اظهار داشت : برگزاري تورهاي پژوهشي ، تشويق و ترغيب فناوران و پژوهشگران و  تجليل از پژوهشگران برتر و برگزاري نمايشگاه دستاوردهاي پژوهشي در هفته پژوهش اجرايي شود.
در اين جلسه كه خيريان پور معاون اقتصادي و توسعه منابع انساني استانداري و ميرنيا رئيس دانشگاه مازندران نيز حضور داشتند در مورد نحوه برگزاري برنامه هاي هفته پژوهش در مازندران بحث و تبادل نظر شد و تصميماتي گرفته شد .


راهبردها و سياستهاي پژوهشي استان تدوين شود/ يافته هاي پژوهشي بايد در توسعه استان تاثيرگذار باشد
راهبردها و سياستهاي پژوهشي استان تدوين شود/ يافته هاي پژوهشي بايد در توسعه استان تاثيرگذار باشد
راهبردها و سياستهاي پژوهشي استان تدوين شود/ يافته هاي پژوهشي بايد در توسعه استان تاثيرگذار باشد
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز4224
مجموع44924138

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری