امروز شنبه, 05 اسفند 1396


استاندار جديد مازندران در جمع فعالان اقتصادي
کد مطلب : ۱۵۹۹۳  / گروه : اخبار /  / ۱۷ آبان ۱۳۹۶  /  بازدید : ۴۴۶
خدمت به مردم مازندران افتخاري بزرگ است / اتاق بازرگاني بايد بسياري از مسايل اقتصادي استان را حل نمايد محمد اسلامي، استاندار مازندران در نشست با رييس و اعضاي اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي مازندران، اتاق اصناف و اتاق تعاون استان با اشاره به اين كه خدمت به مردم مازندران، افتخار بزرگي براي بنده است، ياد آور شد: ثروت بزرگ مازندران مردم آن هستند.


به گزارش روابط عمومي استانداري محمد اسلامي بر تشكيل اتاق فكر براي توسعه مازندران تاكيد كرد و با اشاره به اين كه در راستاي اعتلاي استان همه بايد چون يد واحده پاي كار بيايند، افزود: برند سازي محصولات استان ضروري است و فعالين حوزه صنعت بايد از حيثيت صنفي و كسب و كار ايران محافظت كنند.
وي درياي خزر و بازار آسياي ميانه را فرصت بسيار خوبي براي تقويت توليد و اشتغال و توسعه صادرات برشمرد و تصريح كرد: بازارهاي هدف براي ارايه محصولات و توليدات استان بايد گسترش يابد.
اسلامي فرآوري و بسته بندي محصول، حمل و نقل و توليد برند را موجب افزايش اشتغال دانست و اظهار داشت: بايد منفعت مشترك ايجاد شود و جلوي قاچاق كالا به مازندران گرفته شود.
استاندار با اشاره به اين كه محصولات لبني مازندران مي تواند برند جهاني شود، گفت: زنجيره توليد، بازار فروش و تنوع عرضه، اشتغال زا و درآمد زاست.
نماينده عالي دولت در مازندران در ادامه بر برند سازي و بازاريابي محصولات استان تاكيد نمود و ياد آور شد: با توانمندسازي، قيمت تمام شده محصول بايد كنترل شود.
وي با بيان اين كه اتاق بازرگاني بايد بسياري از مسايل اقتصادي استان را حل نمايد تصريح نمود : اتاق مازندران اين ظرفيت را دارد كه در كشور الگو باشد.
استاندار با تاكيد بر اين كه فضاي كسب و كار بايد شفاف شود، خاطر نشان ساخت: حضور سالانه بيش از 20 ميليون گردشگر در مازندران مي طلبد تا اين بخش به نفع اقتصاد استان ساماندهي و ساحل و جنگل براي توسعه گردشگري مديريت شود.
اسلامي بر تقويت شركت هاي گردشگري و مراكز تفريحي استان تاكيد نمود و گفت: براي توسعه بوم گردي مازندران نيز مي توان برنامه ريزي كرد.
استاندار با اشاره به اين كه زباله كه به يك تهديد زيست محيطي تبديل شده يك فرصت است، ياد آور شد: چهره استان بايد از زباله پاك و زدوده شود.
مقام عالي دولت در مازندران، ابراز کرد: با ظرفيت سازي براي تحصيل كردگان استان بايد فرصت اشتغال فراهم شود تا زمينه هاي رشد اقتصادي مازندران فراهم گردد.
استاندار با اعلام اين كه 2338 طرح نيمه تمام در استان وجود دارد، عنوان داشت: طرح هاي نيمه تمام حوزه اقتصاد مقاومتي سريع تر تكميل شود.
در اين جلسه مهاجر، رييس اتاق بازرگاني استان ضمن قدرداني از رهنمودهاي استاندار مازندران، بيان داشت: ديدگاه ها و رهنمودهاي جنابعالي اميد زيادي در بخش خصوصي ايجاد نمود.
در اين جلسه افراد حاضر در نشست ضمن معرفي فعاليتها و اقدامات به بيان ديدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

 


خدمت به مردم مازندران افتخاري بزرگ است / اتاق بازرگاني بايد بسياري از مسايل اقتصادي استان را حل نمايد
خدمت به مردم مازندران افتخاري بزرگ است / اتاق بازرگاني بايد بسياري از مسايل اقتصادي استان را حل نمايد
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز4246
مجموع44924160

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری