امروز شنبه, 05 اسفند 1396


با حضور معاون سياسي، امنيتي استاندار در جلسه مديريت و ساماندهي آسيب هاي اجتماعي استان؛
کد مطلب : ۱۵۷۵۶  / گروه : اخبار /  / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶  /  بازدید : ۲۰۶
تدوين طرح جامع ساماندهي شهرك هاي ساحلي در دستور كار كارگروه اجتماعي و فرهنگي استان قرار گرفت تدوين طرح جامع ساماندهي ويلاها و شهرك هاي ساحلي در دستور كار كارگروه تخصصي امور اجتماعي و فرهنگي مديريت و ساماندهي آسيب هاي اجتماعي استان قرار گرفت.

تدوين طرح جامع ساماندهي ويلاها و شهرك هاي ساحلي در دستور كار كارگروه تخصصي امور اجتماعي و فرهنگي مديريت و ساماندهي آسيب هاي اجتماعي استان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي استانداري، عليرضا يونسي رستمي، معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار در اين جلسه كه به منظور بررسي ناهنجاري هاي اجتماعي و امنيت اخلاقي در ويلاها و شهرك هاي ساحلي استان و تصميم سازي لازم براي مقابله با آن برگزار شد، با اشاره به اين كه دولت تدبير و اميد با نگاه واقع بينانه به مساله آسيب هاي اجتماعي، طرح جدي مقابله با آن را در دستور كار قرار داد، گفت: در دولت يازدهم با تلاش و همراهي همه دستگاه هاي مسئول، اقدامات مطلوبي براي مقابله با آسيب هاي اجتماعي در مازندران صورت گرفت.

يونسي با اشاره به اين كه مقابله با آسيب هاي اجتماعي با تعامل و هم افزايي دستگاه هاي ذي ربط با جديت تمام در استان تداوم دارد، افزود: از ظرفيت سازمان هاي مردم نهاد و مشاركت مردمي بنحو شايسته تري در اين راستا بهره گيري شود.

پس از بحث و تبادل نظر در خصوص دستور كار جلسه، تدوين طرح جامع ساماندهي ويلاها و شهرك هاي ساحلي در دستور كار كارگروه تخصصي امور اجتماعي و فرهنگي مديريت و ساماندهي آسيب هاي اجتماعي استان قرار گرفت.

گفتني است، در آغاز اين جلسه مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري و نمايندگان ادارات كل دادگستري، ميراث فرهنگيع صنايع دستي و گردشگري و نماينده فرماندهي انتظامي استان به ارايه گزارش در خصوص موضوع جلسه پرداختند.

 


تدوين طرح جامع ساماندهي شهرك هاي ساحلي در دستور كار كارگروه اجتماعي و فرهنگي استان قرار گرفت
تدوين طرح جامع ساماندهي شهرك هاي ساحلي در دستور كار كارگروه اجتماعي و فرهنگي استان قرار گرفت
تدوين طرح جامع ساماندهي شهرك هاي ساحلي در دستور كار كارگروه اجتماعي و فرهنگي استان قرار گرفت
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز4140
مجموع44924054

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری