امروز دوشنبه, 30 بهمن 1396


با حضور استاندار مازندران صورت گرفت:
کد مطلب : ۱۵۷۵۵  / گروه : اخبار /  / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶  /  بازدید : ۲۶۲
موافقت شوراي آموزش و پرورش استان با راه اندازي باشگاه دانش پژوهان جوان مقام عالي دولت در مازندران در جلسه شوراي آموزش و پرورش استان، با اشاره به اين كه باشگاه دانش پژوهان جوان در سال 96 در استان راه اندازي مي شود، اظهار داشت: اين باشگاه در همه شهرستان ها، نيازسنجي، امكان سنجي و راه اندازي شود.

به گزارش روابط عمومي استانداري، ربيع فلاح جلودار، استاندار مازندران در جلسه شوراي آموزش و پرورش استان اجراي طرح كيفيت بخشي فعاليت هاي مدارس استعدادهاي درخشان در استان را كاري ارزشمند در راستاي شناسايي و تربيت نيروهاي كارآمد ارزيابي نمود و گفت: ظرفيت منابع انساني مازندران فراتر از حد شناسايي شده است و گزارشي از وضعيت اين طرح تهيه و اجراي آن در تك تك شهرستان هاي استان صورت گيرد.

 

رييس شوراي آموزش و پرورش استان، با اشاره به اين كه شناسايي استعدادهاي درخشان ضرورتا در گرو امكانات و اعتبارات مالي نيست و بايد در همه نقاط استان پيگيري شود، افزود: نقش والدين و انجمن اوليا در فعاليت هاي آموزش و پرورش بسيار جدي است و بايد از اين ظرفيت و توان علمي پژوهشگران و صاحب نظران براي اجراي طرح كيفيت بخشي فعاليت هاي مدارس استعدادهاي درخشان استفاده شود.

استاندار مازندران در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اين كه باشگاه دانش پژوهان جوان در سال 96 در استان راه اندازي مي شود، اظهار داشت: اين باشگاه در همه شهرستان ها، نيازسنجي، امكان سنجي و راه اندازي شود.

ربيع فلاح، تاكيد كرد: از سرمايه هاي اجتماعي و مادي موجود بويژه توانمندي خيرين و مشاركت هاي مردمي در اين راستا استفاده بهينه صورت گيرد و فرمانداران نيز براي تحقق اين مهم پاي كار بيايند.

استاندار مازندران همچنين با آغاز سال تحصيلي جديد، خواستار آماده سازي همه مدارس و ساماندهي نيروهاي انساني براي آغاز بموقع فعاليت مدارس در سال تحصيلي جديد شد.

در آغاز اين جلسه علي قاسمي، مدير كل آموزش و پرورش استان، گزارشي از اقدامات و برنامه هاي اين اداره كل ارايه نمود و آزادي، مسئول اجراي طرح كيفيت بخشي فعاليت هاي مدارس استعدادهاي درخشان استان به تشريح اهداف و برنامه هاي اين طرح پرداخت.

 

 


موافقت شوراي آموزش و پرورش استان با راه اندازي باشگاه دانش پژوهان جوان
موافقت شوراي آموزش و پرورش استان با راه اندازي باشگاه دانش پژوهان جوان
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز35881
مجموع44832766

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری