امروز دوشنبه, 30 بهمن 1396


استاندار مازندران در جشنواره تجليل از تعاونيهاي برتر مازندران
کد مطلب : ۱۵۷۵۴  / گروه : اخبار /  / ۲۱ شهریور ۱۳۹۶  /  بازدید : ۲۶۵
تعاون یکی از بخشهای مهم و راهبردي اقتصاد كشور است استاندار مازندران در جشنواره تجليل از تعاونيهاي برتر مازندران در ساري گفت : تعاون یکی از بخشهای مهم و راهبردي اقتصاد كشور است.
ربيع فلاح جلودار با اشاره به اينكه حمايت از تعاوني ها و بخش خصوصي از سياستهاي محترم دولت تدبير و اميد است  اظهار داشت : در اصل 44 قانون اساسی جمهوری اسلامی، تعاونی‌ها به ‌عنوان یکی از بخش‌های سه‌گانه نظام اقتصادی کشور تعريف شده اند و در برنامه پنجم و ششم توسعه، بر تقویت تعاونی‌ها تأکید شده است.
مقام عالي دولت در استان ادامه داد : تعاوني ها مي توانند در توسعه اشتغال، ايجاد فرصت های شغلی و اشتغال پایدار موثر باشند.
وي تاكيد كرد : فرهنگ تعاون و كارگروهي بايد در جامعه نهادينه شود و سهم تعاونيها در اقتصاد كشور بايد افزايش يابد .
فلاح تصريح نمود : جشنواره تعاونی های برتر مي تواند به شناسایی نمونه های موفق و برتر بخش تعاونی کشور و معرفی تعاوني هاي نمونه و الگو و فعال كمك بزرگي نمايد
استاندار مازندران اضافه كرد : دولت به بخش خصوصی و تعاونی باور دارد و معتقد است اقتصاد باید مردمي شده و از دست دولت خارج شود.
  وي گفت : مردمي كردن اقتصاد يكي از سياستهاي مهم اقتصاد مقاومتي است و تعاونی‌ها، بازوی مهمی برای تحقق اقتصاد مقاومتي و توليد و اشتغال هستند .
استاندار مازندران در پايان ابراز اميدواري نمود تا با تفكر جهادي و انقلابي سهم تعاونيها در عرصه اقتصاد و توسعه كشور ارتقاء يابد .
در اين جشنواره با اهداء تنديس و لوح تقدير از تعاونيهاي برتر مازندران تجليل شد .


تعاون یکی از بخشهای مهم و راهبردي اقتصاد كشور است
تعاون یکی از بخشهای مهم و راهبردي اقتصاد كشور است
تعاون یکی از بخشهای مهم و راهبردي اقتصاد كشور است
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز35827
مجموع44832712

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری