امروز دوشنبه, 30 بهمن 1396


کد مطلب : ۱۵۷۴۶  / گروه : اخبار /  / ۲۰ شهریور ۱۳۹۶  /  بازدید : ۲۴۱
پيام تسليت استاندار مازندران به مناسبت درگذشت پدر والامقام شهيدان محمدزاده در پی درگذشت حاج حسینجان محمدزاده پدر شهیدان ابوالقاسم، ابوالحسن و هادی محمدزاده پیام تسلیتی از سوی ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران منتشر شد.

 در پی درگذشت حاج حسینجان محمدزاده پدر شهیدان ابوالقاسم ، ابوالحسن و هادی محمدزاده پیام تسلیتی از سوی ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران منتشر شد.

به گزارش روابط عمومي استانداري، متن كامل اين پيام به شرح زير است:

بسمه تعالی

انالله و انا الیه راجعون

درگذشت حاج حسینجان محمدزاده پدر شهیدان ابوالقاسم ، ابوالحسن و هادی محمدزاده که پس از تحمل یک دوره بیماری دعوت حق را لبیک گفته و به فرزندان برومندش پیوست، موجب تالم و تاثر گردید.

پدران معظم شهدا الگوهای راستین وفاداری به آرمان های انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره)، شهدای والامقام و اسوه ی پایداری در مسیر ولایت فقیه و موجب عزت و اعتبار نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

شادروان حاج حسینجان محمدزاده از جمله این پدران عزت مند و انقلابی بود که با تقدیم عزیزترین گوهرهای حیات خویش به رسالت الهی و انقلابی خویش عمل نمود.

اینجانب با نهایت تاثر و تالم، درگذشت حاج حسینجان محمدزاده پدر مجاهد و نستوه سه شهید گرانقدر را که با بصیرت و استواری در سالهای پس از شهادت عزیزانشان در مسیر عشق، ارادت و دلدادگی به رهبر معظم انقلاب اسلامی، درس ولایتمداری، ایمان و مجاهدت را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور استان به ویژه شهرستان محمود آباد آموخت، تسلیت گفته، آمرزش و رضوان الهی برای آن زنده یاد و صبر جمیل و اجر جزیل برای بازماندگان از خداوند سبحان مسالت دارم.

قابل ذكر است : شهید ابوالحسن محمدزاده چهارم دی ماه سال 65 در منطقه ام الرصاص، شهید ابوالقاسم محمدزاده در تاریخ 23 اسفند سال 63 در عملیات بدر در منطقه مجنون و شهید هادی محمدزاده در تاریخ 17 مرداد 64 در منطقه هورالعظیم به شهادت رسیدند.


پيام تسليت استاندار مازندران به مناسبت درگذشت پدر والامقام شهيدان محمدزاده
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز36009
مجموع44832894

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری