امروز شنبه, 05 اسفند 1396


استاندار، جلسه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان؛
کد مطلب : ۱۵۴۴۴  / گروه : اخبار /  / ۲۴ تیر ۱۳۹۶  /  بازدید : ۲۵۸
اقتصاد مقاومتي، محوري ترين ماموريت استان در سال جاري است / اجراي طرح هاي اقتصاد مقاومتي تا تحقق كامل اهداف آن بايد تداوم يابد ربيع فلاح، در اين جلسه با بيان اين كه پروژه هاي اقتصاد مقاومتي بر اساس اولويت ها و نيازهاي اساسي استان تعيين و تعريف شده است، خاطر نشان ساخت: اجراي طرح هاي اقتصاد مقاومتي تا تحقق كامل اهداف آن بايد تداوم يابد.

 جلسه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان، به رياست استاندار مازندران تشكيل شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری٬ ربیع فلاح جلودار٬ در اين جلسه با اشاره به اهميت نامگذاري سال 96 به عنوان اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال از سوي مقام معظم رهبري، ياد آور شد: اقتصاد مقاومتي، محوري ترين ماموريت استان در سال جاري است.

استاندار با بيان اين كه پروژه هاي اقتصاد مقاومتي بر اساس اولويت ها و نيازهاي اساسي استان تعيين و تعريف شده است، خاطر نشان ساخت: اجراي اين پروژه ها بايد ضمن تحقق اهداف پيش بيني شده، در مردم رضايت مندي لازم را ايجاد نمايد.

مقام عالي دولت در مازندران، با اشاره به اين كه پنجره واحد سرمايه گذاري از جمله پروژه هاي موثر در توسعه سرمايه گذاري و ارتقا اشتغال در استان است، افزود: هدف از اجراي اين طرح، كوتاه كردن فرآيندهاي صدور مجوز و تسهيل و تسريع در امر سرمايه گذاري در استان بوده است و هيچ گونه سهل انگاري در اين راستا از سوي دستگاه هاي اجرايي پذيرفتني نيست.

وي بهبود فرآيند طبخ و عرضه نان سنتي را از ديگر طرح هاي اقتصاد مقاومتي استان برشمرد و ابراز داشت: اجراي طرح هاي اقتصاد مقاومتي تا تحقق كامل اهداف آن بايد تداوم يابد.

 ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان، بهبود فرآيند طبخ و عرضه نان را امري اجرايي و مرتبط با مسايل فرهنگي جامعه دانست و تاكيد كرد: دستگاه هاي مسئول، در اجراي درست و بهينه پروژه هاي اقتصاد مقاومتي، نقش خود را متعهدانه و كامل ايفا نمايند.


اقتصاد مقاومتي، محوري ترين ماموريت استان در سال جاري است / اجراي طرح هاي اقتصاد مقاومتي تا تحقق كامل اهداف آن بايد تداوم يابد
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز4339
مجموع44924253

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری