امروز شنبه, 05 اسفند 1396


استاندار در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان، تاكيد كرد:
کد مطلب : ۱۵۴۴۳  / گروه : اخبار /  / ۲۴ تیر ۱۳۹۶  /  بازدید : ۲۵۶
بهره گيري از توان بخش خصوصي در اجراي طرح هاي زير ساختي مقام عالی دولت در استان٬در اين جلسه ياد آور شد: برای توسعه و اجرای طرح های زیرساختی نظير آب، برق و فاضلاب باید از ظرفیت بخش خصوصی بهره گیری مطلوب نمود.

 به گزارش روابط عمومی استانداری٬ ربیع فلاح جلودار٬ استاندار مازندران در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان که با محوریت گزارش عملکرد پروژه های ملی و استانی شرکت های برق منطقه ای مازندران و گلستان٬ آب منطقه ای و آب و فاضلاب شهری استان در سال ۹۵ و ارایه برنامه بهره گیری از ظرفیت های قانونی بودجه ۹۶ از سوی شرکت های یاد شده برگزار شد٬ گفت: برای توسعه و اجرای طرح های زیرساختی در این حوزه ها باید از ظرفیت بخش خصوصی بهره گیری نمود.

ربیع فلاح بر ضرورت استفاده از ظرفیت های ملی در اجرای طرح های آب منطقه ای در استان تاکید کرد و ابراز داشت: ظرفیت های خوبی در قانون بودجه سال ۹۶ وجود دارد که جذب حداکثری آن در گرو جدیت و پیگیری های مستمر دستگاه هاست.

مقام عالی دولت در استان٬ با اشاره به این که فاضلاب٬ پدیده خاص استان های شمالی است که حل مسایل آن در گرو توجه و تلاش ویژه است٬ یاد آور شد: ۲۸۱ میلیون یورو از بانک توسعه اسلامی برای ساماندهي فاضلاب ۵ شهر قائم شهر٬ آمل٬ محمود آباد٬ تنکابن و رامسر تخصيص يافته است.

وی اخذ مجوز ماده ۲۳ برای طرح فاضلاب نکا٬ بهشهر و گلوگاه را اقدامی ارزشمند توصیف کرد و عنوان کرد: باید شیوه های کار و تعهدات وزارت نیرو برای علاقه مندی بخش خصوصی در اجرای طرح های این حوزه مشخص شود.

استاندار٬ تولید برق را از اولویت های زیرساخت صنعت برق توصیف کرد و گفت: شرکت برق٬ با جدیت بیشتری در مورد احداث نیروگاه های بزرگ و کوچک اقدام نماید.

ربیع فلاح٬ اظهار داشت: در مناطق روستایی برای رفع ضعف ولتاژ ایستگاه های 63.20 کیلو ولت و خط تغذیه کننده اش بصورت جدی در دستور کار شرکت برق قرار گیرد.

در آغزا اين جلسه، نوربخش، رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان و دبير شورای برنامه ریزی و توسعه استان، گزارشي از اقدامات اين شورا ارايه نمود.


بهره گيري از توان بخش خصوصي در اجراي طرح هاي زير ساختي
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز4349
مجموع44924263

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری