امروز دوشنبه, 27 آذر 1396


نبيان، در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان، عنوان كرد:
کد مطلب : ۱۵۳۱۴  / گروه : اخبار /  / ۲۹ خرداد ۱۳۹۶  /  بازدید : ۲۷۵
اقامت بيش از 12 ميليون نفر شب گردشگر در استان در تعطيلات نوروز 96 / آمادگي كامل استان براي ارايه خدمات به مسافران در تعطيلات عيد سعيد فطر معاون هماهنگي امور عمراني استاندار مازندران در اين جلسه با اعلام اين كه از ۲۷ اسفند ۹۵ لغایت ۱۵ فروردین ۹۶، شاهد اقامت ۱۲ میلیون و ۲۸ هزار و ۴۷۱ نفر شب گردشگر در استان بوده ایم، عنوان نمود: این رقم رشد ۱۱ درصدی حضور گردشگران را در تعطیلات نوروز سال جاری نسبت به مدت مشابه سال ۹۵ در استان…

 به گزارش روابط عمومي استانداري، علي نبيان، معاون هماهنگي امور عمراني استاندار مازندران در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان با اشاره به اين كه فعاليت ستاد براي ارايه خدمات مطلوب به مسافران پیش از نوروز آغاز شده است، خاطر نشان ساخت: با توجه به جایگاه خاص گردشگری در مازندران٬ شاهد حضور مسافران در استان هستیم٬ ستاد اجرایی خدمات سفر در مازندران بصورت دائمی فعالیت می کند.

 نبيان با اعلام اين كه از ۲۷ اسفند ۹۵ لغایت ۱۵ فروردین ۹۶، شاهد اقامت ۱۲ میلیون و ۲۸ هزار و ۴۷۱ نفر شب گردشگر در استان بوده ایم، عنوان نمود: این رقم رشد ۱۱ درصدی حضور گردشگران را در تعطیلات نوروز سال جاری نسبت به مدت مشابه سال ۹۵ در استان نشان می دهد.

معاون استاندار در ادامه با بيان اين كه از ۲۷ اسفند ۹۵ لغایت ۱۵ خرداد ۹۶ بالغ بر ۱۴ میلیون و ۷۰ هزار و ۷۸۰ نفر شب٬ گردشگر در استان اقامت گزیده اند، اظهار داشت: این آمار نشانگر آن است که از ۱۵ فروردین لغایت ۱۵ خرداد ۹۶ طی دو ماه بیش از ۲ میلیون نفر مسافر در استان اقامت داشته اند که در خور توجه است.

وي با اشاره به اين كه در ايام تعطيلات نوروز امسال 14 نمايشگاه صنايع دستي به عرضه محصولات توليدي استان به گردشگران پرداخته اند و اقدامات و برنامه هاي فرهنگي مناسبي در سراسر استان به اجرا درآمده است، گفت: نمايشگاه هاي ياد شده طي تعطيلات نوروز بالغ بر 8 ميليارد تومان فروش داشته است.

جانشين رييس ستاد اجرایی خدمات سفر استان، افزود: اقدامات دولت تدبير و اميد در محورهاي مواصلاتي استان موجب شد كه عليرغم رشد 11 درصدي مسافر در سال جاري، شاهد كم شدن بار ترافيك در ايام تعطيلات نوروز باشيم.

وي از آمادگي كامل كميته هاي 12 گانه براي ارايه خدمات به مسافران در تعطيلات پيش رو خبر داد و تاكيد كرد: ستاد اجرايي خدمات سفر در ايام تعطيلات عيد سعيد فطر براي ارايه بهينه خدمات به مسافران استقرار كامل خواهد داشت.

معاون هماهنگي امور عمراني استاندار مازندران بر افزايش نظارت ها در بخش هاي مختلف از سوي كميته هاي مسئول ستاد از آغاز هفته آينده تاكيد كرد و گفت: برنامه ريزي هاي لازم براي رقم زدن تابستاني زيبا براي مسافران در حال انجام است.

در آغاز اين جلسه بزرگ نيا، مدير كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان و دبير اين ستاد و مسئولين كميته هاي 12 گانه ستاد اجرايي خدمات سفر به ارايه گزارش از آمادگي دستگاه هاي متبوع براي ارايه خدمات به مسافران پرداختند.

 


اقامت بيش از 12 ميليون نفر شب گردشگر در استان در تعطيلات نوروز 96 / آمادگي كامل استان براي ارايه خدمات به مسافران در تعطيلات عيد سعيد فطر
اقامت بيش از 12 ميليون نفر شب گردشگر در استان در تعطيلات نوروز 96 / آمادگي كامل استان براي ارايه خدمات به مسافران در تعطيلات عيد سعيد فطر
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز14165
مجموع43759471

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری