امروز دوشنبه, 27 آذر 1396


معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران خبر داد
کد مطلب : ۱۵۳۱۲  / گروه : اخبار /  / ۲۹ خرداد ۱۳۹۶  /  بازدید : ۲۴۹
نصب دوربین مداربسته در تمامی شهرهای مازندران معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت که به منظور افزایش ضریب امنیتی ، تمامی شهرهای این استان به دوربین مدار بسته مجهز می شود.


علیرضا یونسی در جلسه شورای اداری مازندران در بابلسر افزود : استانداری مازندران تمامی دوربین هایی را که مورد نیاز همه شهرهای استان است خریداری کرده و در اختیار فرمانداران قرار گرفته است.
وی اظهار داشت : خوشبختانه در برخی از شهرها نه تنها در حوزه شهری نسبت به نصب دوربین مداربسته اقدام شده ، بلکه در برخی از روستاها هم این کار را انجام داده اند.
یونسی افزود : امیدواریم در بقیه شهرها هم فرمانداران با همکاری شهرداران که متولی اجرایی کردن نصب دوربین هستند ، در اجرای هر چه زودتر این طرح اهتمام ورزند که این موضوع در برقراری امنیت بسیار حائز اهمیت است.
معاون استاندار مازندران همچنین با اشاره به قرار گرفتن در آستانه عید سعید فطر ، از آمادگی تمامی مناطق استان برای پذیرایی از مسافران تابستانی خبر داد.
یونسی گفت : پیش بینی می شود مسافران زیادی به مازندران سفر کنند که با هماهنگی های به عمل آمده با فرمانداران ، خوشبختانه همه شهرستان ها آمادگی کامل برای میزبانی خواهند داشت .
رئيس ستاد انتخابات مازندران در اين جلسه گزارش كاملي از روند برگزاري انتخابات در مازندران ارائه نمود و گفت : استان مازندران با 91 درصد مشاركت رتبه دوم كشور را بعد از يزد كسب نمود .
وي تاكيد كرد : انتخابات رياست جمهوري در نهايت امنيت و سلامت برگزار شد و حتي يك مورد مشكل در زمينه برگزاري انتخابات رياست جمهوري مشاهده نشده است .

 


نصب دوربین مداربسته در تمامی شهرهای مازندران
نصب دوربین مداربسته در تمامی شهرهای مازندران
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز14171
مجموع43759477

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری