امروز دوشنبه, 27 آذر 1396


يونسي، در جلسه كميته تخصصي توسعه مشاركت هاي مردمي استان، عنوان كرد:
کد مطلب : ۱۵۳۰۳  / گروه : اخبار /  / ۲۸ خرداد ۱۳۹۶  /  بازدید : ۲۴۱
ضرورت اجراي برنامه هاي هدفمند در هفته جهاني مبارزه با مواد مخدر معاون استاندار و جانشين رييس شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان، در اين جلسه گفت: پنجم تيرماه برابر با 26 ژوئن، هفته جهاني مبارزه بامواد مخدر، فرصتي براي بهره گيري مناسب جهت تبيين عملكرد نظام در حوزه مبارزه با اين پديده شوم است و دستگاه هاي مسئول بايد برنامه هاي هدفمند را در اين هفته اجرا نمايند.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار، گفت: پنجم تيرماه برابر با 26 ژوئن، هفته جهاني مبارزه بامواد مخدر، فرصتي براي بهره گيري مناسب جهت تبيين عملكرد نظام در حوزه مبارزه با اين پديده شوم است.

به گزارش روابط عمومي استانداري، عليرضا يونسي رستمي، جانشين رييس شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان در جلسه كميته توسعه مشاركتهاي مردمي مازندران با اشاره به اين كه هفته جهاني مبارزه بامواد مخدر، فرصت بسيار مناسبي است تا اقدامات صورت گرفته در حوزه پيشگيري از اعتياد و كاهش تقاضا به اطلاع مردم عزيز رسانده شود، افزود: بايستي نقاط قوت و ضعف برنامه هاي اين حوزه مورد ارزيابي و تحليل قرار گيرد.

يونسي، ياد آور شد: حضور مردم در برنامه هاي پيشگيري از اعتياد بسيار اثر بخش بوده و دولت از تمامي برنامه هايي كه حافظ منافع عموم و شهروندان باشد حمايت نموده و دست متوليان امر را به گرمي مي فشارد.

رئيس كميته تخصصي توسعه مشاركتهاي مردمي استان، گفت: تمامي دستگاه ها و ادارات استاني بايستي برنامه هاي هدفمند پيش بيني شده هفته جهاني را با كمك دستگاه هاي زير مجموعه شهرستاني و استاني اجرا نمايند.

وي در ادامه افزود: حضور مردم فرهيخته و عزيز استان و جامعه هنرمندان، ورزشكاران، متخصصين، اساتيد و دانشگاهيان در ارتقاي فرهنگ پيشگيري از اعتياد و مصون سازي خانواده ها و سلامت فرزندان نقش بسيار مهمي را ايفا نموده و بعنوان سفيران پيشگيري از اعتياد مي توانند بستر ايجاد جامعه سالم و پاك را رقم بزنند.

در ادامه حسين زاده، دبيركميته تخصصي توسعه مشاركتهاي مردمي استان، ابراز كرد: سازمانهاي مردم نهاد در برنامه هاي پيشگيري و درمان اعتياد نقش بي بديلي داشته و با حضور سمن ها و فعالان اجتماعي مي توان مشاركت همه مردم و خانوده ها را در پيشگيري از اعتياد و كاهش تقاضاي مواد مخدر و كاهش ميل مصرف خصوصا در جوانان و فرزندان شاهد بود.

 


ضرورت اجراي برنامه هاي هدفمند در هفته جهاني مبارزه با مواد مخدر
ضرورت اجراي برنامه هاي هدفمند در هفته جهاني مبارزه با مواد مخدر
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز14193
مجموع43759499

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری