امروز دوشنبه, 27 آذر 1396


کد مطلب : ۱۵۲۹۵  / گروه : اخبار /  / ۲۷ خرداد ۱۳۹۶  /  بازدید : ۲۱۷
بررسی مشکلات ۹ واحد تولیدی در ستاد تسهیل و رفع موانع توليد مازندران جلسه ستاد تسهیل سرمايه گذاري و رفع موانع تولید استان به رياست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و با حضور مدیران دستگاه های اجرایی مسوول، بانک ها و صاحبان شرکت های تولیدی دارای مشکل تشكيل شد.

 به گزارش روابط عمومی استانداری٬ حسن خیریانپور٬ در اين جلسه با تسلیت ايام شهادت مولای متقیان حضرت علی ( ع )٬ یاد آور شد: در سال اقتصاد مقاومتی٬ تولید و اشتغال و اولویت گذاری های انجام شده٬ جلسات ستاد تسهیل در شمار مهم ترین جلساتی است که در راستای رونق تولید و اشتغال٬ مورد اهتمام جدی همه مدیران مسئول است و باید بصورت هفتگی و مستمر برگزار شود.

معاون استاندار بر تقویت نگاه گره گشایی و حل مشکلات واحد هاي تولیدی در سال اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و گفت: در رفع موانع تولید، تعامل دستگاه های متولی و بانک های عامل ضرورت دارد و بحمدالله در مازندران این همراهی تاکنون مطلوب بوده است.

 خیریانپور با اشاره به این که رونق اشتغال و بهبود فضای کسب و کار از منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات رییس جمهور محترم است٬ خاطر نشان کرد: برای رفع برخی مشکلات تولید، باید بین واحدهای تولیدی و دستگاه های خدمات رسان تعامل بیشتری برقرار باشد.

وی تاکيد كرد: دستگاه هاي اجرايي و بانك هاي عامل بر اساس قانون موظف به اجراي مصوبات ستاد تسهيل هستند و بايد با جديت مصوبات را پيگيري نمايند.

گفتني است؛ در اين جلسه با حضور حسن خيريانپور، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، مشكلات واحدهاي توليدي – صنعتي شركت چوب و كاغذ مازندران، گروه صنعتي انديشه، مرغداري تيرنگ، كيميا جوجه، خزر برق ساحل، ديوار ساروج، خزر ترانسفو، پارس طيور آسيا و شركت هنرمند مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم برای برون رفت از مشکلات اتخاذ شد.


بررسی مشکلات ۹ واحد تولیدی در ستاد تسهیل و رفع موانع توليد مازندران
بررسی مشکلات ۹ واحد تولیدی در ستاد تسهیل و رفع موانع توليد مازندران
بررسی مشکلات ۹ واحد تولیدی در ستاد تسهیل و رفع موانع توليد مازندران
بررسی مشکلات ۹ واحد تولیدی در ستاد تسهیل و رفع موانع توليد مازندران
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز14186
مجموع43759492

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری