امروز دوشنبه, 27 آذر 1396


کد مطلب : ۱۵۲۸۰  / گروه : اخبار /  / ۲۳ خرداد ۱۳۹۶  /  بازدید : ۳۷۰
تبریک استاندار مازندران برای صعودتیم ملی به جام جهانی استاندار مازندران با صدور پيامي راهيابي مقتدرانه تيم ملي فوتبال ايران را به مسابقات جام جهانی 2018 روسیه تبریک گفت.

درپیام ربيع فلاح جلودار آمده است :تيم ملي فوتبال جمهوري اسلامي ايران در سايه همدلي و تلاش جهادي موفق شد بار ديگر افتخار ارزشمندي را در تاریخ ورزش کشور ثبت نموده و در ايام ماه مبارك رمضان و ضيافت الهي زمينه شادی و نشاط مردم عزيز ايران اسلامي بويژه مازندران قهرمان پرور را فراهم نمايد
در بخشي ديگر از اين پيام آمده است : بازي های جذاب ، بیاد ماندنی و بدون باخت و گل خورده 'تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در راه صعود به جام جهانی روسیه، بيانگر اقتدار و صلابت و قدرت اين تيم سرافراز و افتخار آفرين است .
استاندار مازندران در اين پيام افزود: مطمئنا مردم عزيز و ورزش دوست كه پشتوانه اصلي تيم ملي هستند با حضور همه جانبه و تشویق بازيكنان نقش مهمي در اين پيروزي شيرين داشته اند.
در بخش پاياني اين پيام تصريح شده است : اینجانب صعود تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به جام جهانی روسیه را به مردم عزيز و شايسته ايران اسلامي به ویژه به مردم ورزش دوست و قهرمان پروراستان مازندران تبریک و تهنيت عرض نموده و اميدوارم شاهد استمرار این موفقیت ها و پيروزي ها در مسابقات جام جهانی روسیه نيز باشيم .


تبریک استاندار مازندران برای صعودتیم ملی به جام جهانی
تبریک استاندار مازندران برای صعودتیم ملی به جام جهانی
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز14199
مجموع43759505

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری