امروز دوشنبه, 27 آذر 1396


يونسي، در جلسه كارگروه مديريت و ساماندهي آسيب هاي اجتماعي استان، عنوان كرد:
کد مطلب : ۱۵۲۷۸  / گروه : اخبار /  / ۲۲ خرداد ۱۳۹۶  /  بازدید : ۲۴۴
توجه ويژه دولت تدبير و اميد به موضوع آسيب هاي اجتماعي / برگزاري 5 مرحله مانور جمع آوري و ساماندهي متكديان استان در سال جاري معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار در اين جلسه به ضرورت حساس كردن آحاد جامعه نسبت به پديده تكدي گري و آسيب هاي آن از طريق آموزش هاي لازم با همكاري رسانه ها، رسانه ملي و نهادهاي تبليغي و فرهنگي اشاره كرد و خبر داد: در سال جاري 5 مرحله مانور جمع آوري و ساماندهي متكديان هر بار بمدت 3…

 به گزارش روابط عمومي استانداري، عليرضا يونسي رستمي، معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار مازندران در جلسه كارگروه امور اجتماعي و فرهنگي مديريت و ساماندهي آسيب هاي اجتماعي با اشاره به اين كه اجراي طرح جمع آوري و ساماندهي متكديان در استان در سه منطقه شرق، غرب و مركز به اجرا گذاشته شد، عنوان نمود: جمع آوري و ساماندهي متكديان از وظايف ذاتي شهرداري هاست و اجراي اين طرح در برخي شهرهاي مختلف استان در همكاري با مراكز خدماتي و حمايت دولت در حال انجام است.

يونسي با اشاره به اين كه در موضوع تكدي گري با پديده و مفهوم پيچيده اجتماعي و فرهنگي چون انسان سر و كار داريم، افزود: بايد با دقت و انجام برنامه ريزي هاي درست و اصولي، نسبت به تسكين آلام جامعه و كاهش آسيب هاي اجتماعي اهتمام نمود.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار، با بيان اين كه دولت تدبير و اميد براي نخستين بار با پذيرش وجود آسيب هاي اجتماعي در جامعه و ابعاد آن به اين موضوع از جمله تكدي گري توجه ويژه نمود، اظهار داشت: دولت يازدهم با توجه به تاكيدات مقام معظم رهبري و حساسيت مساله، اعتبارات قابل توجهي به مقابله با آسيب هاي اجتماعي اختصاص داده است.

وي بر احصا اطلاعات دقيق از متكديان از سوي فرمانداري ها، طبقه بندي متكديان و تحت پوشش قرار دادن افراد نيازمند تاكيد كرد و ياد آور شد: براي مبارزه با شيوه هاي نوين تكدي گري در اشكال پوششي نظير مشاغل دستمال فروشي، گل فروشي و ... اهتمام شود.

معاون استاندار در ادامه به ضرورت حساس كردن آحاد جامعه نسبت به پديده تكدي گري و آسيب هاي آن از طريق آموزش هاي لازم با همكاري رسانه ها، رسانه ملي و نهادهاي تبليغي و فرهنگي اشاره كرد و تصريح نمود: بهره گيري از ظرفيت و توانمندي هاي خيرين و موسسات فعال در اين حوزه ها مي تواند موثر باشد.

رييس كارگروه امور اجتماعي و فرهنگي مديريت و ساماندهي آسيب هاي اجتماعي استان، با اعلام اين كه در سال 95 در 4 مرحله مانورهاي مقابله با اين پديده برگزار شد كه منجر به جمع آوري جمعا 530 متكدي گرديد، گفت: در سال 96 نيز در 5 مرحله هر بار بمدت 3 روز اين مانور برگزار مي گردد.

در اين جلسه فرمانداران و شهرداران بهشهر، نكا و قائم شهر به ارايه گزارش در خصوص وضعيت مقابله با اين پديده در شهرهاي متبوع پرداختند.


توجه ويژه دولت تدبير و اميد به موضوع آسيب هاي اجتماعي / برگزاري 5 مرحله مانور جمع آوري و ساماندهي متكديان استان در سال جاري
توجه ويژه دولت تدبير و اميد به موضوع آسيب هاي اجتماعي / برگزاري 5 مرحله مانور جمع آوري و ساماندهي متكديان استان در سال جاري
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز14217
مجموع43759523

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری