امروز شنبه, 05 اسفند 1396


استاندار مازندران در رزمايش نوروزي
کد مطلب : ۱۴۹۶۳  / گروه : اخبار /  / ۲۵ اسفند ۱۳۹۵  /  بازدید : ۴۳۴
مازندران آماده پذیرش میلیون‌ها مسافر نوروزی/ امنیت زیرساخت اساسی توسعه پایدار در جامعه است ربیع فلاح‌جلودار در رزمایش طرح نوروزی پلیس و یگان‌های امدادی ابراز اميدواري نمود با تمهيدات انديشيده شده نوروزي امن و سرشار از آرامش و سلامت براي مهمانان و مسافران نوروزي در مازندران رقم بخورد
استاندار مازندران با اعلام اینکه مازندران با تمام ظرفیت‌ها آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است، گفت: تمام امکانات برای حضور و استقرار میلیون‌ها مسافر نوروزی در استان فراهم شد.
ربیع فلاح‌جلودار در رزمایش طرح نوروزی پلیس و یگان‌های امدادی که در ستاد انتظامی مازندران برگزار شد، به خدمات‌رسانی مطلوب پلیس در جامعه اشاره کرد.
وی با اشاره به اینکه تلاش ناجا برای ایجاد امنیت در جامعه و به تبع در استان است، اظهار کرد: نیروی انتظامی افتخار دارد با ایثار و فداکاری شبانه‌روزی پاسدار حریم انسانی و اجتماعی است.
استاندار مازندران اضافه کرد: نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌های امنیتی در استان پیشگیری از جرائم را در دستور کار خود قرار داده است.
این مسؤول با بیان اینکه امنیت زیرساخت اساسی توسعه پایدار در جامعه است، گفت: مازندران به لحاظ شرایط ویژه جغرافیایی در تمام فصول سال شاهد حضور مسافران و گردشگران زیادی است تاکنون تمام ظرفیت‌ها برای پذیرش مسافر و ایجاد رضایتمندی گردشگران در استان فراهم شده است.
این مسؤول فعالیت دولت را در زمینه‌های مختلف زیرساختی و ایمن‌سازی راه‌ها چشمگیر دانست و ادامه داد: به‌زودی شاهد بازگشایی چندین تونل در محور سوادکوه هستیم.
فلاح‌جلودار ارتقای فرهنگ رانندگی و مشارکت مردم را در کاهش تصادفات جاده‌ای مؤثر دانست و تصریح کرد: ستاد تسهیلات سفر نوروزی در سال 96 پیگیر کاهش تصادفات، تلفات و خسارت‌هایی از این دست برای مسافران در محورهای مازندران است.
وی به پوشش خدمات جاده‌ای ناجا در 10 هزار و 500 کیلومتر از راه شهری و روستایی استان اشاره کرد و افزود: نیروی انتظامی در سال‌جاری با توجه به محدودیت‌های اقتصادی در کاهش جرائم رتبه دوم را بعد از استان خراسان رضوی به خود اختصاص داد.
استاندار مازندران با بیان اینکه در سال 96 شاهد دو انتخابات مهم در مازندران هستیم، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی مسئوليت امنیت انتخابات را بر عهده دارد  و این‌گونه رزمایشها گامی موثر براي ارتقای امنیت و هماهنگي دستگاه هاي مرتبط است.
فلاح‌جلودار با اعلام اینکه مازندران با تمام ظرفیت‌ها آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است، گفت: تمام امکانات برای حضور و استقرار میلیون‌ها مسافر نوروزی در مازندران فراهم شد.
وي ابراز اميدواري نمود با تمهيدات انديشيده شده نوروزي امن و سرشار از آرامش و سلامت براي مهمانان و مسافران نوروزي در مازندران رقم بخورد .
در ابتداي اين رزمايش سردار ميرفيضي فرمانده انتظامي مازندران گزارشي از اقدامات و تمهيدات نيروي اننظامي براي نوروز 96 در مازندران ارائه نمود.


مازندران آماده پذیرش میلیون‌ها مسافر نوروزی/ امنیت زیرساخت اساسی توسعه پایدار در جامعه است
مازندران آماده پذیرش میلیون‌ها مسافر نوروزی/ امنیت زیرساخت اساسی توسعه پایدار در جامعه است
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز4127
مجموع44924041

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری