امروز چهارشنبه, 04 بهمن 1396


بازديد استاندار مازندران از پژوهشكده اعتياد در ساري
کد مطلب : ۱۴۸۲۹  / گروه : اخبار /  / ۲۷ بهمن ۱۳۹۵  /  بازدید : ۵۸۸
ربيع فلاح : اعتياد ريشه بسياري از آسيب هاي اجتماعي است استاندار مازندران در جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان با اشاره به اين كه اعتياد ريشه بسياري از آسيب هاي اجتماعي است، ياد آور شد: كنترل و مقابله با آسيب هاي اجتماعي از دغدغه ها و انتظارات مقام معظم رهبري و مسئولان ارشد نظام است.
به گزارش روابط عمومي استانداري، ربيع فلاح جلودار، استاندار با اشاره به اين كه مقابله جدي با اعتياد نيازمند مشاركت همه دستگاه هاست، خاطر نشان ساخت: فرهنگ سازي براي كاهش رفتارهاي پرخطر بايد از مدارس آغاز و در مراكز دانشگاهي تداوم يابد.
رييس شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان، تاكيد كرد: پيشگيري و ارتقاء آگاهي و اطلاعات مردم، بهترين راه براي مقابله با اعتياد است.
مقام عالي دولت در مازندران با اشاره به اين كه سند راهبردي مقابله با اعتياد بايد تدوين و كليه فعاليت ها بر اساس آن سازماندهي شود، گفت: اجتماعي كردن مبارزه با اعتياد در شهر و روستا دنبال شود و از ظرفيت دهياري ها و شهرداري ها استفاده گردد.
ربيع فلاح با تاكيد بر اين كه تشكل هاي مردم نهاد و انجمن هاي فعال در اين حوزه بايد ساماندهي و از ظرفيت آن ها براي كاهش آسيب هاي اجتماعي استفاده شود، اظهار داشت: كاهش سن اعتياد نگران كننده است و بايد فعاليت جدي در اين حوزه صورت گيرد.
در اين جلسه ميرزايي، دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان، جان بابايي، رييس دانشگاه علوم پزشكي استان و مسئول كميته درمان و حمايت هاي اجتماعي اين شورا و اكبري، مدير عامل جمعيت هلال احمر استان، به ارايه گزارش در خصوص فعاليت ها واقدامات دستگاه متبوع در حوزه هاي مختلف پرداختند.
گفتني است؛ استاندار مازندران به همراه  اعضاي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان از پژوهشكده اعتياد مازندران در ساري بازديد نمودند


ربيع فلاح : اعتياد ريشه بسياري از آسيب هاي اجتماعي است
ربيع فلاح : اعتياد ريشه بسياري از آسيب هاي اجتماعي است
ربيع فلاح : اعتياد ريشه بسياري از آسيب هاي اجتماعي است
ربيع فلاح : اعتياد ريشه بسياري از آسيب هاي اجتماعي است
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز4790
مجموع44328122

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری