امروز چهارشنبه, 04 بهمن 1396


يونسي، در جلسه كارگروه توسعه و ترويج فرهنگ ديني استان؛
کد مطلب : ۱۴۵۷۰  / گروه : اخبار /  / ۱۸ دی ۱۳۹۵  /  بازدید : ۶۲۷
آموزه هاي ديني موجب تحكيم بنيان خانواده و جامعه است معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار در اين جلسه، آموزه هاي ديني را موجب تحكيم و قوام بنيان خانواده و جامعه دانست و ياد آور شد: تعالي و توسعه معرفت ديني در جامعه، مهم ترين ماموريت فرهنگي و از آرمان هاي انقلاب اسلامي است.

 به گزارش روابط عمومي استانداري، عليرضا يونسي رستمي، معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار در جلسه كارگروه توسعه و ترويج فرهنگ ديني استان، آموزه هاي ديني را موجب تحكيم و قوام بنيان خانواده و جامعه دانست و ياد آور شد: تعالي و توسعه معرفت ديني در جامعه، مهم ترين ماموريت فرهنگي و از آرمان هاي انقلاب اسلامي است.

معاون استاندار، نقش دين و ترويج الگوهاي ديني در كاهش و كنترل آسيب هاي اجتماعي را بسيار موثر خواند و ياد آور شد: همه ظرفيت هاي فضاي حقيقي و مجازي، رسانه ها و رسانه ملي كه ما را به مخاطب مي رساند بايد در اين راستا بكارگيري شود.

وي افزود: بايد محتواهاي موثر و تحول آفرين براي زوجين تدوين و اطلاع رساني شود و از همه فرصت ها براي تحكيم بنيان خانواده بهره گيري گردد.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار، ادامه داد: براي اين كه روح انديشه هاي ديني و عقلاني در فضاي خانواده ها دميده شود، بايد محتواهاي مورد نياز دسته بندي و كارآمد سازي شود.

يونسي با اشاره به اين كه براي گسترش محبت، اخوت، همدلي و مودت در جامعه بايد همه تلاش كنند، خاطر نشان ساخت: با گسترش فضليت هاي اخلاقي، خانواده و جامعه به آرامش روحي مي رسند.


آموزه هاي ديني موجب تحكيم بنيان خانواده و جامعه است
آموزه هاي ديني موجب تحكيم بنيان خانواده و جامعه است
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز4872
مجموع44328204

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری