امروز دوشنبه, 30 بهمن 1396


فرماندار نکا در جلسه بررسي مشكلات راه هاي شهرستان:
کد مطلب : ۱۵۱۰۰  / گروه : اخبار /  / ۲۷ فروردین ۱۳۹۶  /  بازدید : ۹۶۹
حفظ امنیت و سلامت مردم باید در اولویت باشد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، احمدی، فرماندار شهرستان نکا، در جلسه بررسی مشکلات حوزه راه این شهرستان بیان داشت: با پیگیری های بعمل آمده، اقداماتی خوبی در حوزه راه بخصوص پل ورودی، روشنایی کمربندی، فاز اول جاده نکا به نیروگاه و... صورت گرفته است ، اما با وجود این اقدامات، هنوز شاهد مشکلات فراوانی در حوزه راه ازجمله نامناسب بودن عدم نصب تابلوهای بین جاده ای برای معرفی شهرستان، نامناسب بودن وضعیت روکش جاده های بخش ها و کندی پیشرفت باند دوم جاده نکا به نیروگاه می باشیم.
فرماندار نکا افزود: حفظ امنیت و سلامت مردم باید در اولویت همه ما باشد، لذا باید همه دست به دست هم دهیم تا در اسرع وقت این مشکلات برطرف شود.
وي تاکید کرد: حل مشکلات حوزه راه نیازمند تعامل و همکاری همه دستگاه هاست و ما تا کنون چندین مرحله در تهران و استان حضوراً گفتگو داشته و به بررسی مسائل شهرستان پرداخته ایم و بعد از این نیز چه در سطح استان و چه در سطح وزارتخانه پیگیر این مشکلات و تخصیص اعتبار مناسب برای طرح های حوزه راه هستیم.
احمدی با اشاره به مشکلات حوزه راه و مراجعات مردم به بخشداری ها در اين خصوص، از اداره راه و شهرسازی خواست تا نسبت به نصب تابلو در نقاط حادثه خیز و هم چنین زیباسازی و ایمن سازی جاده ها، تلاش و جدیدت بیشتر داشته تا مشکلات مرتفع شده و وضعیت موجود ساماندهی شود.
فرماندار نکا با تأکید بر تسریع در اجرای پروژه‌ها بیان کرد: با طولانی شدن زمان اجرای پروژه‌ها و عدم امکان بهره‌برداری از آن‌ها، فضای بی‌اعتمادی بین مردم به وجود می‌آید بنابراین با تلاش مضاعف و هم‌افزایی باید در افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌ها تسریع ایجاد شود.


حفظ امنیت و سلامت مردم باید در اولویت باشد
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز36122
مجموع44833007

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری