امروز چهارشنبه, 04 بهمن 1396


فرماندار عباس آباد:
کد مطلب : ۱۴۸۳۸  / گروه : اخبار /  / ۰۲ اسفند ۱۳۹۵  /  بازدید : ۵۷۳
يکی از راههای انتقال گفتمان انقلاب اسلامی راهیان نور است
 فرماندار شهرستان عباس آباد در اولین جلسه ستاد پشتیبانی راهیان نور این شهرستان اظهار داشت: یکی از راههای انتقال گفتمان انقلاب اسلامی و مقاومت به نسل های جدید اعزام راهیان نور به مناطق جنگی است.
سید ابراهیم هاشمی، فرماندار شهرستان عباس آباد در اولین جلسه ستاد پشتیبانی راهیان نور این شهرستان اظهار داشت : انتقال فرهنگ جبهه و جنگ به نسل سوم و چهارم انقلاب یکی از راههای مقابله با شیوه های دشمن در ارتباط با جنگ نرم همین بازخوانی گفتمان و فرهنگ ارزشی انقلاب اسلامی است .
فرماندار شهرستان عباس آباد تصریح کرد : باید دفاع مقدس و تاریخ جنگ 8 ساله براي نسل های جوان کشور بازخوانی و واکاوی شود تا جوانان ما حافظ و پاسدار ارزشهای انقلاب اسلامی باشند.
رئیس ستاد پشتیبانی راهیان نور شهرستان عباس آباد در ادامه بیان داشت: باید مباحث جنگ و بازخوانی جنگ و دفاع مقدس در مدارس و دانشگاههای سطح کشور تدریس شود.
 فرماندار شهرستان عباس آباد در پایان تاکید کرد: یکی از راههای انتقال گفتمان انقلاب اسلامی و مقاومت به نسل های جدید اعزام راهیان نور به مناطق جنگی است. بنابراین مدیران باید از تمامی ظرفیت های شهرستانی در این خصوص بهره گيري کنند.


يکی از راههای انتقال گفتمان انقلاب اسلامی راهیان نور است
يکی از راههای انتقال گفتمان انقلاب اسلامی راهیان نور است
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز4916
مجموع44328248

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری