امروز چهارشنبه, 04 بهمن 1396


معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بهشهر
کد مطلب : ۱۴۷۹۳  / گروه : اخبار /  / ۲۲ بهمن ۱۳۹۵  /  بازدید : ۵۸۳
فجر 39 / تولید محتوای متناسب با فرهنگ دینی و ملی در جامعه گسترش یابد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت : تولید محتوای متناسب با فرهنگ دینی و ملی در جامعه باید گسترش یابد و در حوزه فرهنگ اسلامی و دینی تلاش بیشتری انجام شود.

 علی اصغر کار اندیش روز جمعه در جمع راهپیمایان شهرستان بهشهر در مصلای نماز جمعه این شهر ، افزود : یکی از اهداف گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب در ادامه راه شهدای و استمرار راه پیروزی انقلاب در چارچوب فرمایشات امام راحل و رهبری ، آسیب شناسی درست از عملکردهاست.
وی بیان داشت : برای این که انقلاب به سرمنزل مقصود برسد ، باید آسیب شناسی از عملکرد خود داشته باشیم و اقدامات و برنامه هایی را که برای جلو بردن این میراث بزرگ داریم ، بررسی کنیم.
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه برای شفاف سازی راه انقلاب در گروه آسیب شناسی است ، یادآور شد : اکنون تبدیل به نیروی تاثیر گذار در منطقه و جوامع بین المللی شدیم و رشد همه جانبه ما در تکنولوژی پیشرفته مدیون آسیب شناسی های مختلف است.
کاراندیش گفت : در طول دفاع مقدس با دست خالی در برابر دشنمن ایستادیم و مقاومت کردیم و اکنون هم در جنگ نرم و همچنین در صنایع دفاعی ، توسعه فراوان و موفقیت های بسیاری نصیب حالمان شده است .
وی بر ضرورت توجه به مردم سالاری دینی و رفع نواقص موجود تاکید کرد و افزود : خوشبختانه انقلاب اسلامی ما را با سرعت بیشتر در حال پیشرفت است.
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت : اکنون در شرایطی قرار داریم که همه افراد جامعه به فضای مجازی و رسانه دیجیتال تسلط دارند و مهم ترین وظیفه ما تولید محتوای متناسب با فرهنگ دینی و ملی ماست.
وی افزود : توجه ویژه به توسعه فرهنگ قرآنی باید مورد توجه باشد و در این زمینه ما با تمام توان برای رشد و تعالی فرهنگ دینی و اسلامی در جامعه تلاش می کنیم.
کاراندیش گفت : همه تلاش خود را انجام می دهیم تا خدمات مناسب در شهرستان بهشهر ارائه شود و در حوزه های مختلف فرهنگی ، هنری و اجتماعی شاهد رشد همه جانیه بویژه در حوزه فرهنگ و هنر رسانه باشیم.

 


فجر 39 / تولید محتوای متناسب با فرهنگ دینی و ملی در جامعه گسترش یابد
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز4816
مجموع44328148

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری