امروز شنبه, 05 اسفند 1396


کد مطلب : ۱۴۵۰۰  / گروه : اخبار /  / ۰۴ دی ۱۳۹۵  /  بازدید : ۷۸۲
فرهاد بنی شیخ‌الاسلامی شهردار نوشهر از تلاش‌های ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران و حمایت‌های وی در رفع موانع پروژه نیروگاه زباله‌سوز وسرمایه‌گذاری در این شهر تقدیر و تشکر کرد.

فرهاد بنی شیخ‌الاسلامی شهردار نوشهر از تلاش‌های ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران و حمایت‌های وی در رفع موانع پروژه نیروگاه زباله‌سوز وسرمایه‌گذاری در این شهر تقدیر و تشکر کرد.
بنی شیخ‌الاسلامی در گفتگو با ترنم شمال بابیان اینکه استاندار مازندران تلاش‌های زیادی برای رفع موانع فراروی نیروگاه زباله‌سوز انجام داده است اظهار داشت: پیگیری ها و نامه‌نگاری‌های متعدد به سازمان مدیریت و برنامه زیری، سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و بخش‌های مختلف ازجمله اقداماتی بود که توسط استاندار مازندران برای رفع موانع فراروی پروژه نیروگاه زباله‌سوز نوشهر انجام شد و تکمیل این پروژه از دغدغه‌های استاندار محبوب استان به شمار می‌رود.
وی به شهروندان نوشهری مژده داد که اعتبار نیروگاه زباله‌سوز تأمین و پیمانکار مشخص شد و این طرح به سرانجام خواهد رسید.
شیخ‌الاسلامی از سازمان‌های نظارتی مثل سازمان بازرسی، دیوان محاسبات وخزانه استان خواست همان‌گونه که تاکنون برای اجرای این پروژه همکاری کردند انشالله ازاین‌پس نیز همکاری داشته باشند تا این پروژه به سرانجام رسد.
شهردار نوشهر همچنین از ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران به دلیل حمایت‌هایش از بحث سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شهرستان تقدیر کرد و گفت: یک از شهروندان تقاضای سرمایه‌گذاری و ایجاد 300 شغل پایدار در شهرستان کرده است که خوشبختانه استاندار مازندران برای دادن مجوز سرمایه‌گذاری حمایت‌های لازم را به خرج داده است.
وی یادآور شد: قرار است صورت‌جلسه نشست با سرمایه‌گذار تقدیم استاندار مازندران شود و در نشستی که با استاندار داشته‌ام، وعده حمایت از این پروژه را داده است.
شیخ‌الاسلامی با اشاره به نشست با استاندار مازندران در دفتر کار استاندار عنوان کرد: در این نشست، موضوعات مرتبط با شهرداری نظیر حریم شهر، آزادسازی نوار چهار کیلومتر از ساحل و غیره مطرح‌شده است.
شهردار نوشهر همچنین عنوان کرد: در همایش پژوهش مدیریت‌های شهری در که در برج مدیریت میلاد برگزار شد، شهرداری نوشهر تنها شهرستان شرکت‌کننده در کل کشور و در بین 58 شهرداری استان بود که با شش طرح پژوهشی برتر در این طرح همایش موردتقدیر قرار گرفت.

رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز4450
مجموع44924364

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری